Канал «2+2» запускає соціальний відеоконкурс «ДжеДАІ»
15 лютого телеканал «2+2» розпочинає конкурс «ДжеДАІ» на краще відео з дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляє прес-служба «2+2».
До участі запрошуються усі, хто стали свідками дорожньої пригоди та встигли її відзняти. Мета нового конкурсу - підняти рівень обізнаності учасників дорожньго руху та попередити про наслідки ДТП.
Конкурс «ДжеДАІ» розпочинається сьогодні, 15 лютого, і триватиме протягом третьох місяців.
За умовами учасники конкурсу отримають змогу завантажувати своє відео на офіційний сайт телеканалу www.2plus2.ua. Усі роботи пройдуть попередній відбір. З 1-го по 15-е число користувачі зможуть голосувати за краще відео місяця. Ролик, що зібрав найбільшу кількість голосів, стає переможцем. Головний приз конкурсу - повний бак бензину. Окрім того, автори найцікавіших відео зможуть побачити свої відео-ролики в ефірі програми «ДжеДАІ».
«Ми закликаємо усіх небайдужих водіїв та пішоходів взяти участь у конкурсі, адже це ваша можливість вплинути на ситуацію на дорогах. Маємо надію, що люди, побачивши ситуацію або себе зі сторони, зроблять висновки щодо поведінки на дорогах. Можливо, саме відео допоможе звернути увагу людей на те, на яку небезпеку вони наражають себе та інших учасників руху. Наша мета - зробити дороги безпечнішими!», - заявив продюсер програми «ДжеДАІ» Максим Сухенко.
«Детектор медіа»
