Найзакритішими місцевими органами влади є Чернівецька і Чернігівська ОДА та Рада міністрів Криму

7 Лютого 2013
2935
7 Лютого 2013
19:09

Найзакритішими місцевими органами влади є Чернівецька і Чернігівська ОДА та Рада міністрів Криму

2935
Найзакритішими місцевими органами влади є Чернівецька і Чернігівська ОДА та Рада міністрів Криму

За результатами моніторингу Центру політичних студій та аналітики (ЦПСА), найбільшими порушниками закону «Про доступ до публічної інформації» на місцевому рівні є Чернівецька та Чернігівська обласні державні адміністрації і Рада міністрів Криму. Про це 7 лютого, під час прес-конференцій «Закон про доступ до публічної інформації: два роки умовно», повідомив директор центру Віктор Таран.

 

З міських рад найбільшими порушниками стали Миколаївська, Черкаська, Тернопільська та Дніпропетровська.

 

Згадані органи влади надавали найчастіше не надавали інформацію у відповідь на запити або надавали її невчасно чи не в повній мірі.

 

А от найкращі показники відповідей на запити, відповідно до моніторингу, показали Сумська, Вінницька та Тернопільська обласні державні адміністрації, а також Запорізька, Житомирська та Івано-Франківська міські ради.

 

«Загалом найбільш прозорими з огляду на доступ до публічної інформації, де журналісти і громадськість можуть отримати відповіді на свої запити в повній мірі, є Запорізька, Сумська та Кіровоградська області. А найгірша ситуація - на Закарпатті, у Миколаївській області та в Одеській області», - сказав Віктор Таран.

 

Нагадаємо, ЦПСА у кожному регіоні моніторить обласні й районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування - міські ради.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2935
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду