«Україна» оскаржує рішення суду, який поновив на роботі харківського кореспондента

5 Лютого 2013
5495
5 Лютого 2013
18:56

«Україна» оскаржує рішення суду, який поновив на роботі харківського кореспондента

5495
«Україна» оскаржує рішення суду, який поновив на роботі харківського кореспондента

Телеканал «Україна» подав апеляційну скаргу на рішення Московського районного суду міста Харкова, який поновив на роботі власного кореспондента регіональних новин Ольгу Вдовенко та зобов'язав канал виплатити їй 37505 гривень заробітної платні за час вимушеного прогулу і 5000 гривень компенсації моральної шкоди. Про це «Детектор медіа» повідомили у прес-службі каналу.

 

ТОВ «ТРК "Україна"» не погоджується із судовим рішенням «з огляду на те, що зі змісту цього судового рішення неможливо встановити, які саме норми діючого трудового законодавства України було порушено при звільненні журналістки, та чи було їх порушено взагалі», - наголошує прес-служба каналу.

 

Як уже повідомляла «Детектор медіа», Ольга Вдовенко написала заяву до Харківської міської прокуратури про відмову каналу виконувати судове рішення - злочин, передбачений статтею 382 Кримінального кодексу України. Але прес-служба каналу звертає увагу на те, що рішення не набрало законної сили.

 

Відповідно до частини 1 статті 223 Цивільного процесуального кодексу України, у разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законну силу після розгляду справи апеляційним судом, наголошують у прес-службі.

 

«З огляду на це, зазначене рішення Московського районного суду м. Харкова стосовно поновлення на роботі Ольги Вдовенко та стягнення на її користь певних сум не набрало законної сили, про що окремо зазначено у самому рішенні суду», - йдеться у повідомленні каналу.

 

Дата і час розгляду Апеляційним судом Харківської області апеляційної скарги каналу «Україна» поки невідомі.

 

Нагадаємо, Ольга Вдовенко вважає, що її звільнення відбулось з порушенням законодавства. На посаді власного кореспондента каналу вона працює з 2006 року за строковим трудовим договором. Як йдеться у позовній заяві, 4 травня 2011 року було переукладено строковий трудовий договір, підставами для звільнення стало закінчення саме цього договору. Відповідач запропонував роботу помічника кореспондента каналу в Києві. Ольга Вдовенко відхилила цю пропозицію через те, що вона не відповідала її кваліфікаційно-освітньому рівню, передбачала меншу заробітну плату та переїзд з Харкова у Київ. Після цього її було звільнено.

 

Ольга Вдовенко оскаржила своє звільнення і в грудні 2012 року Московський районний суд міста Харкова прийняв рішення на її користь.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5495
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду