17:17
Середа, 30 Січня 2013

Телеканал Biz TV став Peopleair TV

Нацрада призначила позапланову перевірку, щоб з’ясувати, чи ведеться супутникове мовлення і за якими параметрами
Телеканал Biz TV став Peopleair TV

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «Віакор» на супутникове мовлення, змінивши логотип телеканалу з Biz TV на Peopleair TV. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 30 січня.

 

Змінився і директор компанії - замість Володимира Голяка ним став Дмитро Ряднов. Також Нацрада переоформила програмну концепцію каналу у зв'язку з приведенням її у відповідність до закону «Про засади державної мовної політики».

 

Однак Нацрада відмовила ліцензіату в переоформленні ліцензії в частині оператора телекомунікацій і параметрів супутникового мовлення, оскільки не зафіксувала мовлення каналу ані за старими ліцензійними параметрами (супутник Eutelsat 36E), ані за новими (супутник Astra 4A). Проте канал присутній в послузі кабельного провайдера «Воля-кабель», повідомила заступник голови Нацради Лариса Мудрак.

 

Нацрада призначила позапланову перевірку телекомпанії, щоб з'ясувати, чи ведеться супутникове мовлення і за якими параметрами.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7554
Переглядів
Коментарі
Sat-fan
17:38 / 30 Січня 2013
Ха-ха! У "проФФесіоналів" з Нацради немає системи для прийому супутникового телебачення. Не можуть встановити той факт, що BIZ-TV вже більш ніж два роки не веде мовлення на жодному супутнику. І не лише вони - в Держреєстрі таких супутникових каналів - привидів вдосталь. Але Нацрада про них не знає :)
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду