Кінопремію «Золотий орел» здобув Карен Шахназаров

26 Січня 2013
0
5498
26 Січня 2013
11:23

Кінопремію «Золотий орел» здобув Карен Шахназаров

0
5498
Нагороду за найкращий документальний фільм вручили Любові Аркус за стрічку «Антон тут поруч»
Кінопремію «Золотий орел» здобув Карен Шахназаров
У Росії оголошено лауреатів кінопремії «Золотий орел», повідомляє РІА «Новости»

Володар відзнаки за найкращий фільм року - режисер Карен Шахназаров зі стрічкою «Білий тигр». 
 
Найкращий режисер - Андрій Прошкін, який здобув нагороду за картину «Орда». Крім того, відзначені оператор фільму Юрій Райський, сценарист Юрій Арабов, художник- костюмер Наталя Іванова та художник-постановник Сергій Февральов.
 
Нагорода за кращий документальний фільм дісталася картині Любові Аркус «Антон тут поруч», а найкращим зарубіжним фільмом у російському прокаті став «Артист» (The Artist) Мішеля Хазанавічуса. «Золотого орла» за анімацію здобув фільм «Бах» Олени Піткевіч. 

У номінації «Найкращий актор» переміг Данило Козловський, який зіграв провідну роль у фільмі Романа Пригунова «Духless». Найкраща актриса - Анна Міхалкова («Любов з акцентом» Резо Гігінеішвілі).

Найкращий виконавець ролі другого плану - Андрій Смоляков («Висоцький. Спасибі, що живий»). Його колега за номінацією - Вікторія Толстоганова («Шпигун»).

Серіал року у категорії менше 10 серій - «Біла гвардія» Сергія Снєжкіна, у номінації понад 10 серій - «Жуков» Олексія Мурадова.
 
Відзнаку за видатний внесок у кіномистецтво здобули оператор Вадим Юсов та Віктор Вексельберг (фонд допомоги кіноакторам «Урга - територія любові» Нікіти Міхалкова).

Премія «Золотий орел» вручається, починаючи з 2002 року. Переможців обирає Національна академія кінематографічних мистецтв і наук Росії на чолі з режисером Володимиром Наумовим. У цьому році номінантами на здобуття премії у 20 номінаціях були 19 російських ігрових, документальних, анімаційних фільмів і телесеріалів і 3 іноземні картини. 
 
«Детектор медіа» 
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5498
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду