Юлія Банкова й Андрій Сайчук запускають новий проект «Дорогі депутати» на ТВі

24 Січня 2013
9219
24 Січня 2013
17:24

Юлія Банкова й Андрій Сайчук запускають новий проект «Дорогі депутати» на ТВі

9219
Юлія Банкова й Андрій Сайчук запускають новий проект «Дорогі депутати» на ТВі

Журналісти Юлія Банкова й Андрій Сайчук запускають новий проект на каналі ТВі -іронічно-аналітичний тижневик «Дорогі депутати».

 

«Дорогі депутати» - це спільний проект каналу ТВі і громадянської мережі «Опора». За словами генерального директора ТВі Наталії Катеринчук, програма з іронією аналізуватиме, що роблять і скільки коштів витрачають народні депутати.

 

Півгодинний тижневик виходитиме щоп'ятниці о 21:00. Прем'єра - 1 лютого на ТВі.

 

Юлія Банкова й Андрій Сайчук були ведучими інформаційно-розважальної програми «Ранок з ТВі». Після її закриття у 2012 році стали журналістами інформаційно-аналітичного тижневика «Підсумки з Вахтангом Кіпіані», який було закрито з нового року.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9219
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду