«Відкрита розмова» виступила проти «чорної стрічки» Кабміну

27 Грудня 2012
0
6600
27 Грудня 2012
16:01

«Відкрита розмова» виступила проти «чорної стрічки» Кабміну

0
6600
«Відкрита розмова» виступила проти «чорної стрічки» Кабміну

Учасники 12-го засідання Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, яка діє в рамках програми «Відкрита розмова», обговорили умови роботи журналістів на засіданнях Кабінету Міністрів України. Про йдеться у повідомленні робочої групи.

 

Представники журналістської спільноти виступили проти встановлення так званої «чорної стрічки», яка відокремлює зону роботи преси від вільного спілкування з членами Уряду. За їх словами, таке нововведення унеможливлює вільний доступ журналістів до міністрів та оперативне отримання коментарів від них на засіданнях Кабміну.

 

Прес-секретар Президента України, керівник Міжвідомчої робочої групи Дарія Чепак запропонувала провести в рамках «Відкритої розмови» робочі зустрічі з представниками прес-служби нового складу Кабміну.

 

«Ми вже маємо такий досвід спільних напрацювань, коли на початку року представники влади та журналістської спільноти висловили свої зауваження щодо роботи в Кабміні. Після обговорення основних вимог журналістів були напрацьовані спільні рекомендації, які зняли основні претензії з боку ЗМІ. З лютого за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова стало проводитися більше прес-заходів, а журналісти отримали змогу працювати в Будинку Уряду з мобільними телефонами. Думаю, нам треба знову провести таку спільну зустріч та обговорити чергові проблемні питання», - сказала Дарія Чепак.

 

Учасники Міжвідомчої робочої групи також вирішили запросити представників прес-служби Кабінету Міністрів на наступне засідання та обговорити шляхи поліпшення умов роботи медіа.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
6600
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду