Визначено переможців творчого конкурсу «Міліція під контролем»

18 Грудня 2012
4072
18 Грудня 2012
18:15

Визначено переможців творчого конкурсу «Міліція під контролем»

4072
Визначено переможців творчого конкурсу «Міліція під контролем»

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» визначила переможців творчого конкурсу на найкращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції «Міліція під контролем».

 

Зокрема, переможцями другого етапу конкурсу публіцистичних матеріалів стали в номінації «Народ і міліція: час порозумітися» Олена Луньова, м. Сімферополь - 1 місце; Віра Яковенко, м. Полтава - 2 місце; Володимир Шевченко, м. Тернопіль - 3 місце; в номінації «Іржа міліцейського мундиру» - Тарас Зозулінський, м. Львів - 1 місце; Андрій Лохматов, м. Миколаїв - 2 місце; в номінації «Українська міліція: крок у Європу» - Михайло Каменєв, м. Київ - 1 місце; Ірина Шалкітене, м. Івано-Франківськ - 2 місце.

 

У конкурсі фото в номінації «Народ і міліція: час порозумітися» перемогли Микола Іващенко, смт Вороніж, Сумська обл. (1 місце); Олег Мартиненко, м. Київ (2 місце); Олексій Смірнов, м. Рівне (3 місце); в номінації «Іржа міліцейського мундиру» - Наталія Коваль, Рівненська область (1 місце); Олег Мартиненко, м. Київ (2 місце); Наталія Козаренко, м. Херсон (3 місце); в номінації «Українська міліція: крок у Європу» - Андрій Лохматов, м. Миколаїв (1 місце); Світлана Махничева, м. Миколаїв (2 місце).

 

Кращими відео в номінації «Народ і міліція: час порозумітися» були доробки Петра Євтушенка, м. Черкаси (1 місце); Євгена Крапивіна, м. Київ (2 місце). А в номінації «Іржа міліцейського мундиру» переможцем став Андрій Лохматов, м. Миколаїв.

 

Більш ніж половина громадян України вважають роботу міліції неефективною,і лише кожен четвертий (25,9%) довіряє правоохоронцям. Понад 50% опитаних не знають нічого про свого дільничного, а три чверті - про начальника райвідділу свого району. Такі результати нещодавно оприлюднив Харківський інститут соціальних досліджень. На думку експертів, міліції треба ставати відкритішою, краще інформувати громадян про свою роботу, взаємодіяти з ними. Дослідження показало, що 28% громадян готові допомагати правоохоронцям.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4072
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду