Студентам Інституту Управління держохорони розкажуть про комунікацію правоохоронних органів з журналістами

14 Грудня 2012
0
4250
14 Грудня 2012
14:55

Студентам Інституту Управління держохорони розкажуть про комунікацію правоохоронних органів з журналістами

0
4250
Студентам Інституту Управління держохорони розкажуть про комунікацію правоохоронних органів з журналістами

До навчальної програми Інституту Управління  державної охорони  України Київського національного університету імені Тараса Шевченка наступного року буде включено курс лекцій із комунікації правоохоронних органів з журналістами.

 

Про це заявив перший заступник директора Інституту УДО В'ячеслав Штучний під час тренінгу у рамках проекту «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ»  у Львові, повідомляє Міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

 

За словами пана Штучного, до навчального курсу інституту буде включено досвід, який військовослужбовці УДО отримали під час тренінгів і семінарів.

 

«Ми намагалися з'ясувати проблеми в роботі як правоохоронців, так і медіа, та допомогти зробити їх стосунки ефективнішими. Для адаптації міжнародного досвіду, який ми мали змогу отримати в рамках проекту, було запрошено команду з чотирьох українських експертів, які провели тренінги в регіонах. Сподіваємось, що за час проекту ми наблизились до мети - зменшити кількість конфліктів між журналістами та правоохоронцями завдяки вдосконаленню співпраці між ними», -  наголосив співробітник з медіа-проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Андрій Дзюбенко.

 

Нагадаємо, упродовж місяця для учасників проекту проводили презентації медіа-юристи Людмила Опришко та Роман Головенко, експерт з медіа-комунікацій Зоя Казанжи, директор ГО «Інститут масової інформації» Вікторія Сюмар. Вони представили міжнародний досвід, професійні особливості роботи журналістів та правоохоронних органів, опрацьовували реальні ситуації їх взаємодії в екстремальних умовах.

 

Під час тренінгів журналістів найбільше цікавили теми саморегуляції журналістів, професійної етики та безпеки, а також доступу до інформації. Працівників правоохоронних структур цікавили питання взаємодії з інтернет-ЗМІ, робота журналістів із джерелами інформації та відповідальність за наведення неправдивої інформації.

 

Підсумки роботи проекту «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ» будуть представлені на засіданні Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, яка діє в рамках програми «Відкрита розмова». Проект реалізується в рамках програми «Відкрита розмова» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
4250
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду