«Банківське телебачення» переоформило ліцензію та змінило логотип

14 Серпня 2012
10043
14 Серпня 2012
15:33

«Банківське телебачення» переоформило ліцензію та змінило логотип

10043
Новий логотип каналу «БТБ»
«Банківське телебачення» переоформило ліцензію та змінило логотип

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію на мовлення ТОВ «Банківське телебачення» у зв'язку зі зміною директора, програмної концепції та логотипу. Таке рішення регулятор прийняв 14 серпня на своєму засіданні.

 

Як вже повідомляла «Детектор медіа», телеканал Національного банку очолила Світлана Криворучко, яка змінила на цій посаді Олену Сильнягівну.

 

Канал змінив логотип: замість «Банк-TV» став «БТБ» (абревіатура «Банківського телебачення»).

 

В оновленій концепції мовник зменшив частку програм власного виробництва з 21 години 30 хвилин до 18 годин, 30 хвилин.

 

Нагадаємо, у квітні 2012 року «Банк-TV» вже корегував програмну концепцію, зменшивши кількість інформаційно-аналітичних програм і додавши 3 години реклами на добу. 

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10043
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду