Комітет свободи слова ухвалив план роботи на II півріччя 2012 року

11 Липня 2012
0
5661
11 Липня 2012
17:39

Комітет свободи слова ухвалив план роботи на II півріччя 2012 року

0
5661
Комітету у цьому складі залишилось працювати кілька місяців
Комітет свободи слова ухвалив план роботи на II півріччя 2012 року

Парламентський Комітет з питань свободи та інформації на черговому засіданні 5  липня ухвалив план роботи на період одинадцятої - останньої - сесії 6-го скликання.

 

Серед актів, у підготовці яких комітет є головним, на розгляд парламенту винесуть проект закону № 7241 народного депутата Андрія Шевченка про внесення змін до Закону «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України», який мають розглянути у вересні. Також є низка проектів, які стосуються змін до законів «Про рекламу» і «Про телебачення і радіомовлення».

 

Планують розглянути також кілька законопроектів про суспільну мораль і захист дітей від шкідливої інформації. А саме, проекти № 8711  про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір), № 10290 про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму; № 10447 про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду).

 

Низка законопроектів стосуються удосконалення законів «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації». У жовтні (перед самими парламентськими виборами) комітет планує розглянути нову редакцію Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», проект якої наразі ще не зареєстрований.

 

Серед кількох проектів, які Комітет має розглянути і подати свої пропозиції, - законопроект №  10472 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту персональних даних,  №10086 про внесення змін до статті 18 Закону «Про статус народного депутата України» (щодо виступів народних депутатів на телебаченні і радіо), № 10619 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії та інші.

 

Народні депутати також планують провести комітетські слухання. Перші - на тему: «Джинса» у вітчизняних засобах масової інформації - виклик свободі слова в Україні» (у вересні), другі - «Законодавчі проблеми та перспективи переходу на цифрове мовлення» - у жовтні.

 

Виїзні засідання вирішено провести двічі. Одне - за результатами моніторингу виконання Постанови ВР «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року». Під час другого передбачено вивчити досвід набрання чинності і перспективи подальшого вдосконалення Закону України «Про доступ до публічної інформації». На ці ж теми, а також про інформування населення про впровадження цифрового мовлення планується поговорити під час круглих столів, конференцій, інших заходів, які будуть проводитись комітетом або за його участю.

 

Повністю текст плану можна прочитати тут (документ .doc).

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5661
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду