Читачі пишуть

31 Липня 2006
0
30822
31 Липня 2006
15:29

Читачі пишуть

0
30822
Проблема інформаційного забезпечення інвалідів зі слуху, яка висвітлюється у цій статті, є надзвичайно актуальною. Особливо хочемо підкреслити важливість сурдоперекладу і титрування на телебаченні.
Читачі пишуть

                          Редакції Інтернет-видання "Детектор медіа"
Редакція газети "Наше життя"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


До вас звертається редакція єдиного в Україні видання для осіб з вадами слуху – газети "Наше життя" Українського товариства глухих.

Висловлюємо вам від імені наших глядачів велику подяку за публікацію статті Михайла Шишмінцева "О чем рассказал немой телевизор?"

Проблема інформаційного забезпечення інвалідів зі слуху, яка висвітлюється у цій статті, є надзвичайно актуальною. Особливо хочемо підкреслити важливість сурдоперекладу і титрування на телебаченні.

Як відомо, з 1 лютого 2007 року очікується виконання постанови Кабміну стосовно суцільного супроводу всіх зарубіжних фільмів і передач голосовим дублюванням українською мовою. Але, переслідуючи благородні цілі стосовно озвучення фільмів державною мовою, можна мимоволі нашкодити тим, хто найбільше потребує допомоги і підтримки, - внаслідок такого рішення телеглядачі з вадами слуху будуть позбавлені можливості читати титри, які до цього часу супроводжували значну частину російськомовних фільмів і передач.

Маємо надію, що ваше популярне видання читають і чиновники Нацради, які врахують ці зауваження і не допустять позбавлення нечуючих глядачів отримувати таку важливу для них інформацію за допомогою візуальних способів.

Ще раз дякуємо за увагу до проблем інвалідів зі слуху і сподіваємось, що наше видання і надалі буде об’єктивно й неупереджено подавати важливу для всіх інформацію.

З повагою,
редактор                                                                                         Н. Каменська

тел. 287-21-80

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
30822
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду