Фінал другого «Холостяка» не перевершив показників першого сезону

25 Травня 2012
8529
25 Травня 2012
17:27

Фінал другого «Холостяка» не перевершив показників першого сезону

8529
Фінал другого «Холостяка» не перевершив показників першого сезону

Фінальний випуск другого сезону романтичного шоу «Холостяк» взяв частку 18,44%, рейтинг 6,39% за цільовою аудиторією СТБ (люди віком 18-54 років, міста з населенням понад  50 тис. мешканців). Тут і далі наведено попередні дані (overnight) компанії GfK Ukraine. Фінальний випуск вийшов у четвер, 24 травня.

 

За аудиторією "Вся Україна", 18-54 частка вища, рейтинг нижчий: 19,1% і 6,06% відповідно.

 

Телеперегляд фіналу сезону з «Холостяком» Френсісом Метью гірший за показники першого сезону: 2 червня 2011 року фінал «Холостяка» з Максимом Чмерковським мав рейтинг 9,04%, частку 30,8%, за комерційною аудиторією каналу.

 

Цього року фінал співпав у часі з другим півфіналом «Євробачення»: фіналістів пісенного конкурсу і переможницю реаліті-шоу СТБ оголошували одночасно.

 

Перший епізод (з 20.12 до 22.00) взяв частку 14,55%, другий, коли стала відома переможниця (22.41 - 23.57), - 25,94% за цільовою аудиторією.

 

Середні показники СТБ минулого тижня (14-20 травня) - частка 9,67%, рейтинг 1,38% за комерційною аудиторією.

 

У другому сезоні «Холостяка» перемогла (стала обраницею головного героя Френсіса Метью) Олена Ряснова, аспірантка із Запоріжжя.

 

Шоу «Холостяк» - адаптація американського проекту The Bachelor. За форматом, холостяк знайомиться з 25 претендентками, ходить на побачення, зустрічається з батьками дівчат і, зрештою, обирає одну з них. Другий сезон проекту стартував 8 березня.

 

Перший сезон української адаптації шоу вийшов навесні 2011 року. «Холостяком» першого сезону був 31-річний американець українського походження, танцівник і хореограф Максим Чмерковський. Переможницею першого «Холостяка» стала Олександра Шульгіна, але по завершенню шоу стосунки героїв не склалися.

 

Розрахунок показників здійснений для населення віком 18-54, вибірки «Вся Україна», «50 тис.+». Дослідження телевізійної аудиторії реалізують GfK Ukraine і «Комунікаційний альянс», дані надані Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК). Правовласником ліцензії на софт є ІТК. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8529
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду