«Хата на тата» взяла нижчу за середню частку

12 Квітня 2012
9522
12 Квітня 2012
14:43

«Хата на тата» взяла нижчу за середню частку

9522
Рейтинг 2,46%, частку 8,82% за 18-54, вибірка «50 тис.+»
«Хата на тата» взяла нижчу за середню частку

11 квітня, у середу, прем'єра реаліті «Хата на тата» на СТБ взяла рейтинг 2,46%, частку 8,82% за комерційною аудиторією каналу 18-54, вибірка «50 тис.+». Тут і далі наведено попередні дані overnight компанії GfK Ukraine.

 

За вибіркою «Вся Україна» показники проекту нижчі - рейтинг 1,91%, частка 7,14%.

 

Програма вийшла в слоті 22.20-23.28.

 

Показники шоу не перевищили середніх каналу, адже СТБ 2-8 квітня мав середню частку 10,79% за «50 тис.+» та 9,72% за «Всією Україною».

 

Нагадаємо, «Хата на тата» - власна розробка каналу. Героями реаліті-шоу стають сімейні пари, які не можуть знайти компроміс у розподілі домашніх обов'язків і вихованні дітей.

 

За умовами шоу мама повинна залишити сім'ю на тиждень, який вона проведе у відпустці. Жінка займатиметься тим, про що завжди мріяла: стрибатиме з парашута, пірнатиме з аквалангом чи цілий день спатиме. Натомість тато вестиме домашнє господарство і займатиметься дітьми. Якщо йому вдасться виконати всі вказівки дружини, зробити всі хатні справи і не втратити дітей, то родина отримає 30 тисяч гривень на здійснення своєї мрії.

 

Розрахунок показників здійснений для населення віком 18-54, вибірки «Вся Україна», «50 тис.+». Дані дослідження телевізійної аудиторії, яке реалізує GFK Ukraine і компанія «Комунікаційний альянс», надані Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК). Правовласником ліцензії на софт є ІТК. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9522
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
AlexK
4660 дн. тому
Интересно, повлияло ли на телесмотрение слишком большое количество малоэстетичной бытовухи в кадре? Народ насмотрелся на свои унитазы и кособокую плитку в своих квартирах. Хочет ли он этим зрелищем наслаждаться по ТВ? А этот обед--спагетти с выжаренным не понятно чем, а потом ещё и прожаренные в том же масчле очередные спагетти--выглядит довольно жалко и тошнотворно. В первом выпуске было мало сказки, мало внутренней симпатии, слишком много жёсткого украинского реализма. Если это можно увидеть в своём туалете, зачем для этого включать телевизор?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду