Російські журналісти вважають Путіна відкритим до діалогу зі ЗМІ

12 Березня 2012
11059
12 Березня 2012
16:42

Російські журналісти вважають Путіна відкритим до діалогу зі ЗМІ

11059
Російська влада, на їхню думку, не повинна витісняти опозицію в інтернет
Російські журналісти вважають Путіна відкритим до діалогу зі ЗМІ

Утретє обраний президент Росії Володимир Путін - один з найвідкритіших політиків, іноді навіть «занадто відкритий», вважає заступник керівника редакції країн СНД, Балтії і Грузії РІА «Новости» Захар Виноградов. Про це він сказав під час круглого столу в «Известиях в Украине» 12 березня.

 

Відповідаючи на запитання «Детектор медіа», чи готовий Володимир Путін вести діалог зі ЗМІ, Захар Виноградов сказав: «Особисто Путін - людина дуже відверта, на мій погляд, це один із найвідкритіших політиків Росії. Не він, а влада дуже багато проґавила за останні 5-6 років в діалозі навіть не з журналістами, а з населенням. І найголовніше, що пропущена була можливість діалогу з опозицією, якій потрібно було давати можливість виступати, говорити, в тому числі і на центральних телеканалах. Насправді цього діалогу не було, і конфлікт ще не вичерпаний».

 

За словами пана Виноградова, Володимир Путін відкритий для спілкування, це та людина, яка за словом у кишеню не лізе, може сказати те, що думає. «Не кожен політик може це собі дозволити. Він буває надто щирий, навіть нестриманий. Російська влада не налаштована на діалог, це дуже велика її біда», - зазначив він.

 

На думку пана Виноградова, Володимир Путін поки що не зробив висновків. «З деяких його висловлювань зрозуміло, що він очевидно не зрозумів до кінця, що між ним і певною частиною суспільства є дистанція», - зауважив він. У Росії влада втратила момент, коли потрібно було дати можливість справжній опозиції висловитися, тоді можна було б уникнути Болотної площі в Москві, вважає журналіст. «Якщо влада хоче мати перспективу, то вона не повинна утискати опозицію, щоб вона йшла в інтернет. Треба вести реальний діалог», - відзначив він.

 

Водночас російський журналіст, президент редакції газети «Известия» Володимир Мамонтов додав, що «діалогу мало не буває, його треба вести». Але, з іншого боку, здатність до діалогу мінімальна, якщо в опозиції немає аргументів, а лише просто гасла, зазначив він.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11059
Читайте також
10.05.2012 11:59
Аркадій Сидорук
для «Детектор медіа»
35 115
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду