Німець продає обличчя під рекламу, щоб заробити на музей сенбернарів

3 Березня 2012
0
5126
3 Березня 2012
12:26

Німець продає обличчя під рекламу, щоб заробити на музей сенбернарів

0
5126
Німець продає обличчя під рекламу, щоб заробити на музей сенбернарів

Уве Трьошель (Uwe Troeschel) з Німечини виставив своє обличчя на продаж у якості  рекламного майданчику. Про це пише lenta.ru із посиланням на інформацію Bild.

 

Німець розділив своє обличчя на різні зони, на яких потенційні рекламодавці можуть розмістити свої банери. Зокрема, татуювання на лобі коштує 50 тисяч євро, на щоках по 20 тисяч євро, на підборідді 5 тисяч євро, а на носі - 2 тисячі євро.

 

Якщо якась компанія забажає «купити» усе обличчя Уве для розміщення реклами, то їй доведеться сплатити 100 тисяч євро.

 

Уве Трьошель не ставить обмежень щодо галузей, у яких працюють рекламодавці.

 

За його словами, до таких дій його спонукала любов до тварин. Він мріє створити музей, присвячений сенбернарам, однак не має на це грошей. Кошти від продажу обличчя під рекламу він планує витратити саме на створення такого музею.

 

Декілька років назад на Заході стала розповсюдженою практика нанесення татуювань у рекламних цілях. Зокрема, у 2005 році онлайн-казино GoldenPalace.com заплатило 10 тисяч доларів за розміщення логотипу на чолі. У 2011 році компанія «220 вольт» вперше в Росії застосувала таку практику: Олеся Кірієнко з Санкт-Петербурга отримала 10 тисяч рублів за логотип компанії на спині.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5126
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду