Львівська облрада заснувала свою газету
Львівська облрада заснувала свій друкований засіб масової інформації – газету «Львівщина. Газета Львівської обласної ради». «За» це рішення проголосували 70 депутатів на сесії 28 лютого, повідомляє ZIK.
Відповідно до рішення друк газети буде забезпечувати комунальне підприємство «Телекомпанія "Львів-ТБ"». Це підприємство має здійснювати функції редакції, забезпечувати видання і розповсюдження газети «Львівщина. Газета Львівської обласної ради».
Фінансування газети має здійснюватися за рахунок коштів передбачених на функціонування «Львів–ТБ».
Нагадаємо, 22 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила комунальній телекомпанії «Львів-ТБ» у видачі супутникової ліцензії.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Коментарі
2
Анонім
4575 дн. тому
Микольцю Савєльєв просто дбає про свою сраку. тобто про особисте фінансове благрополуччя і тримається за свою посаду. Про його службові зловживання можна дізгатися з останньої перевірки КРУ. Кру-кру, Микольцю!, Кру-кру!
Це теж у Львові
4652 дн. тому
Апеляційний суд вже двічі переносить справу за позовом газети «Ратуша» до мера Садового
29 лютого Апеляційний суд міста Львова знову переніс судове засідання за позовом ЛКП «Газета Ратуша» до міського голови Львова А. Садового про захист ділової репутації.
-AAA+
Про це повідомив кореспондент ЗІКу.
Засідання перенесено на 14 березня 11.00. Головуючий суддя М. Богонюк мотивував це тим, що у зв’язку з неявкою відповідачів і відсутності даних про те, що їх було належним чином повідомлено про судове засідання, слухання перенесено.
Однак, представники газети «Ратуші» наголосили на тому, що суд зловживає своїм становищем, і саме представники суду належно не виконали своїх обов’язків і не повідомили відповідачів про судове засідання.
Нагадаємо, газета Львівської міської ради «Ратуша» вкотре подала до суду на міського голову Львова Андрій Садового за образу ділової репутації видання. 22 вересня 2010 року була подана заява до суду, по якій відкрите провадження від 4 лютого 2011 р. Адже в журналі «Корреспондент» від 3 вересня 2010 року у статті «Засоби масової агітації» мер Львова заявив, що «Ратуша» відмовляється друкувати рішення, які приймає ЛМР і що газету майже ніхто не купує. Головний редактор видання Микола Савельєв назвав цю інформацією неправдивою. Відтак газета подала позов до суду на мера Львова А. Садового та співвідповідача – журнал «Корреспондент» з вимогою спростувати неправдиву інформацію, не вимагаючи жодної матеріальної компенсації за завдані збитки.
14 вересня 2011 року Галицький районний суд м. Львова задовольнив позов газети.
17 лютого 2012 року Львівський апеляційний суд під головуванням судді Богонюка ухвалює рішення перенести слухання справи через неявку однієї зі сторін – представників журналу «Корреспондент» – на 29 лютого. Однак, сьогодні засідання знову було перенесено через неявку відповідачів.
Як прокоментував рішення суду головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, мова йде про звичайну домовленість між судом і владою. «На мою думку, вони належним чином повідомленні, мова йде про кулуарну домовленість, яка межує зі злочином… Минуле судове засідання скасували через те, що, мовляв, не був попереджений журнал «Корреспондент». Знаючи, що суд традиційно діє «підленько», я особисто відправив телеграму журналу і нам одразу ж через два дні прийшло повідомлення про вручення, що журнал був поінформований. Цього разу судове засідання перенесли через те, що не повідомлена ЛМР і журнал. При цьому, що ЛМР знаходиться за два кроки від Апеляційного суд. Мова йде про звичайну домовленість між судом і владою», – каже Савельєв.
І наголошує: «Ми можемо говорити про абсолютне узалежнення суду від влади, про абсолютну домовленість і сваволю. Прості люди пенсіонери, афганці, чорнобильці, діти війни програють суди. Чому? Бо є домовленість з центральною і місцевою владою. Скільки може тривати цей «беспрєдєл»? Я офіційно заявляю, якщо наступного разу буде така ж витівка суду, яку вони показали сьогодні, я і працівники газети просто не вийдемо із зали суду, доки справу не розглянуть. Ми просто хочемо, щоб було рішення суду, не важливо, на чию користь. Ми просто хочемо уваги громадськості, ми не хочемо якихось економічних преференцій, а щоб вся громадськість побачила, що твориться в судах. Якщо засіб масової інформації не може добитися своїх прав, то що вже говорити про простого кріпака, який приходить в суд і нічого досягнути не може. І ми розуміємо чому».
Микола Савельєв також нагадав про перший судовий процес «Ратуші» проти Садового за образу честі та гідності. «Садовий програв суд і коли справа дійшла до апеляції, то судді несподівано прийняли рішення справу закрити провадженням, бо справа про захист честі і гідності мала слухатися у!Господарському суді. Це просто абсурд».
http://zik.ua/ua/news/2012/02/29/336616
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ