Роботи Глядєлова і Лукацького увійшли до міжнародного фотопроекту

11 Лютого 2012
4286
11 Лютого 2012
12:01

Роботи Глядєлова і Лукацького увійшли до міжнародного фотопроекту

4286
«Війна краде дитинство»
Роботи Глядєлова і Лукацького увійшли до міжнародного фотопроекту
Світлини українських фотографів Олександра Глядєлова і Єфрема Лукацького увійшли до міжнародного фотопроекту «Війна краде дитинство» («Война ворует детство»). Експозицію на цю тему буде представлено в київській Mironova Gallery. Виставка є складовою всеукраїнського проекту міжнародного благодійного фонду «Військове братство».
 
Як повідомляє сайт Mironova Gallery, експозиція присвячена дітям, вимушених жити в зонах військових конфліктів. Вона об`эднала роботи провідних світових фоторепортерів, які знімали в гарячих точках в усьому світ. Окрім українських фотографів, це Амі Вітале, Бернат Арманг та класик художньої фотографії Роджер Баллен.
 
На знімках фотографів-учасників проекту відображені події в Афганістані, Пакистані, Сомалі, Кавказькому регіоні та Іраку. У всіх цих точках планети вирували конфлікти, що спричинили голод, хвороби і скалічені долі.
 
Після презентації в Києві (16-29 лютого) фотодокументальна експозиція «Війна краде дитинство» буде представлена ​​в інших містах України. 
 
 
 
 
Єфрем Лукацький у 2005-му році став першим і єдиним в історії України фіналістом Пулітцерівської премії. Його фотографії продавалися на аукціоні Sotheby's та друкувалися у таких виданнях, як Тime, Newsweek, The Herald Tribune. З 1990х років Лукацький працює кореспондентом Associated Press. Він фотографував в Чечні, Афганістані, Іраку, секторі Газа. Єфрем регулярно розповідає у своєму блозі про події, свідком яких він став.
 
 
 
  
Олександр Глядєлов - єдиний фотограф в Україні, який постійно співпрацює з міжнародною організацією «Лікарі без кордонів». Висвітлював конфлікти в таких гарячих точках, як Сомалі, Південний Судан, Нагорний Карабах, Чечня, Придністров'я та інших.
Починаючи з 1996-го року спеціалізується на документальних фотопроектах про соціально знедолених дітей та епідемію ВІЛ/СНІД. 
 
«Детектор медіа» 
Фото Валерія Мілосердова, www.facebook.com 
 
 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4286
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду