PricewaterhouseCoopers: В Україні зріс рівень кіберзлочинності

18 Грудня 2011
0
11531
18 Грудня 2011
13:25

PricewaterhouseCoopers: В Україні зріс рівень кіберзлочинності

0
11531
і, за даними КМІС, кількість користувачів інтернету
PricewaterhouseCoopers: В Україні зріс рівень кіберзлочинності
Кіберзлочинність в Україні стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів. Про це йдеться у Всесвітньому огляді економічних злочинів, який підготувала PricewaterhouseCoopers. В дослідженні, теми кого кіберзлочинність і шахрайство, взяли участь 4000 компаній з 78 країн, у тому числі 84 менеджери з 13-ти економічних галузей України.
 
За цією інформацією, ризик кіберзлочинності підвищився за останні 12 місяців. Так вважає кожний третій респондент (37%). Також, за даними PricewaterhouseCoopers, понад 25% українських компаній не мають ані механізмів, ані відповідної політики реагування на кіберзлочини.
 
46% опитаних українців не проходили навчання в області кібербезпеки протягом останніх 12 місяців. 58% респондентів з України заявили, що в їхніх організаціях відсутній процес моніторингу відвідування соціальних мереж.
 
Тим часом в Україні зростає кількість користувачів інтернету, зокрема, серед молоді. Про це йдеться в опублікованих ZN.UA даних Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Якщо в лютому-березні минулого року до послуг мережу вдавалося 32,4% українців, то нині це 40,3% від усього населення. На думку керівника напрямку маркетингових досліджень КМІС Олександра Красновського, збільшення числа користувачів інтернету прямо пов'язане як із розширенням покриття, так і з активністю у мережі молоді. Так, у віковій групі 18-29 років користуються інтернетом 73,4% опитаних, тоді як серед 30-39-річних — 59,2%, серед 40-49-річних — 44,1%, серед 50-59-річних — 26,5%, серед 60-69-річних — 9,9%, а у віці 70 років і понад 70 — 2,7%.
 
Дослідження було КМІС проведено в період4-15 листопада 2011 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2037 респондентів у всіх областях України та АР Крим. Теоретична помилка вибірки для без врахування дизайн-ефекту становить 2,2%.
 
«Детектор медіа» 
 
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11531
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду