У Китаї цензурують полеміку про поцілунки Benetton
У китайському інтернеті розгорнулася кампанія щодо цензурування дискусії довкола реклами Benneton, пише El Pais.
Йдеться про постер, на якому змонтовано поцілунок президента США Барака Обами і китайського лідера Ху Цзіньтао. Будь-які згадки про нього видаляються із соцмереж китайських користувачів. Зокрема, вони зникли з мікроблогів Weibo. Китайські пошуковики не подають посилань ані на постер, ані на будь-яку згадку про кампанію. Інформаційні агенції і газети Китаю, оповідаючи про цю кампанію, не подають фото зазначеного постера. До таких відносяться Xinhua, видання China Daily та Global Times.

Benneton, що часто вдається у креативі до провокативних засобів, цього разу в рамках рекламної кампанії зі слоганом Unhate в Італії запропонувала кілька сюжетів постерів зі змонтованими поцілунками світових лідерів. На одному з них «Папа Римський обіймає «імама Каїра, Мохамеда Ахмед ель-Тайєба, на інших поєднано фото «Барака Обами» і «президента Венесуели Уго Чавеса», «Ангелу Меркель» і «Ніколя Саркозі», «лідера Північної Кореї Кім Чен Іра» і «президента Південної Кореї Но Му Хена»; «лідера Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса» з «ізраїльським прем'єр-міністром Біньяміном Нетаньяху».
Ватикан назвав такі дії Benetton абсолютно неприйнятними і пообіцяв подати на компанію в суд. Після цього постер зник з сайту Benetton. Білий дім виступив з критикою на адресу Benetton, засудивши використання у комерційних цілях імені Обами і схожих на нього осіб.
«Детектор медіа»
Фото - http://unhate.benetton.com
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ