Олена Бондаренко у Греції розповіла про досягнення влади стосовно свободи слова

9 Жовтня 2011
2
13548
9 Жовтня 2011
20:02

Олена Бондаренко у Греції розповіла про досягнення влади стосовно свободи слова

2
13548
Олена Бондаренко у Греції розповіла про досягнення влади стосовно свободи слова

Народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко на Родоському форумі у Греції заявила, що влада останнім часом зробила низку кроків, спрямованих на покращення ситуації зі свободою слова в Україні. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зокрема, відзначила Бондаренко, у країні розпочала свою роботу україномовна версія телевізійного каналу новин Euronews. Це, серед іншого, сприятиме зближенню інформаційного простору України і Європи та впровадженню європейських стандартів журналістики, сказала вона. Також, за словами депутата, у Києві розпочинає роботу Бюро Євроньюс, яке готуватиме для телеканалів матеріали про події в Україні.

 

Також Бондаренко нагадала і про ухвалений Закон «Про доступ до публічної інформації». Як приклад роботи закону - уперше були відкриті списки осіб, які користуються держдачами, зазначила вона. «Тепер влада не має можливості приховувати інформацію про витрати коштів бюджету», - підкреслила депутат.

 

Крім того, поінформувала вона на Форумі, було створено Міжвідомчу робочу групу з вирішення проблемних питань у відносинах між представниками ЗМІ і влади. Також Бондаренко відзначила, що на експертизу в Раду Європи внесено закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення». За її словами, влада обіцяє врахувати отримані зауваження і нарешті створити незалежне від держави Громадське телебачення.

 

Депутат також зазначила, що останнім часом відбулися зрушення у розслідуванні вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. «Зараз іде суд над організаторами. Розслідується кримінальна справа проти можливих замовників», - додала вона.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2
13548
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
BenHur
4963 дн. тому
говорящая профура колесникова Б. тетя бондаренко
Дура-дурой!
4963 дн. тому
И это все? А то, что свернули гораздо больше, чем "улучшили" она не помнит? И что она считает запуганных ее ПР-цами журналистов непрофессионалами, небось тоже сказала? А привет от Яна Т. передала?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду