Парламент протягом липня отримав 166 запитів про інформацію. 118 виконано

4 Серпня 2011
0
8228
4 Серпня 2011
14:15

Парламент протягом липня отримав 166 запитів про інформацію. 118 виконано

0
8228
Парламент протягом липня отримав 166 запитів про інформацію. 118 виконано

Протягом липня 2011 року до Верховної Ради України надійшло 166 запитів на отримання публічної інформації. Про це йдеться на парламентському порталі.

 

Протягом липня 2011 року в Єдиній базі обліку і контролю запитів на інформацію Верховної Ради України зафіксовано 166 запитів (109 - через інтернет, 54 - поштою, 3 - на особистому прийомі у відділі з питань звернень громадян).

 

Наразі 118 запитів виконано; один запит скеровано до секретаріату голови Верховної Ради України, про що повідомлено запитувача; 44-м запитувачам надіслано відмову в задоволенні запиту відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»; 3 запити виконуються як звернення громадян.

 

Найбільша кількість запитів скерована до секретаріатів комітетів у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (11), з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (11), з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (5), з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (3), а також до управління справами апарату Верховної Ради України (29), головного управління документального забезпечення (8), управління кадрів (5), головного юридичного управління (4).

 

«В Єдиній базі запитів на інформацію Верховної Ради України не реєструються запити на інформацію, адресовані безпосередньо до народних депутатів України, посадових осіб Верховної Ради України - оскільки Апарат Верховної Ради України, відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 11 травня 2011 р. №393 «Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України», не є розпорядником інформації за такими запитами на інформацію», - йдеться на сайті парламенту.

 

Нагадаємо, закон «Про доступ до публічної інформації» набув чинності 9 травня 2011 року.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
8228
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду