У Болівії дві третини мовників стануть державними і громадськими

29 Липня 2011
0
19487
29 Липня 2011
14:53

У Болівії дві третини мовників стануть державними і громадськими

0
19487
У Болівії дві третини мовників стануть державними і громадськими

Болівійський конгрес більшістю голосів ухвалив закон, який позбавить приватний бізнес контролю над телебаченням і радіомовленням, повідомляє Російська служба BBC.

 

Новий закон про ЗМІ скорочує частку приватних мовників з поточних більш ніж 90% до 33%. Решта дві третини будуть віддані державі, громадам корінних народів і громадським рухам.

 

Опозиція стверджує, що таким чином президент Ево Моралес намагається взяти ЗМІ під контроль. Натомість уряд Болівії наполягає, що новий закон дозволить поліпшити якість інформації, що, за його словами, є необхідним правом людини.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
19487
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду