Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні

27 Липня 2011
0
9329
27 Липня 2011
15:04

Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні

0
9329
Більшість українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні

Відповідно до результатів соціологічного дослідження*, проведеного на замовлення медіаагенції Nirvana Media, 56% українців негативно ставляться до прихованої реклами на телебаченні. Ще 18% опитуваних не змогли визначитися із відповіддю, а 26% не заперечують проти використання брендів у програмах, фільмах чи серіалах.


Втім, вважає директор Nirvana Media Любов Конон, прихована реклама є ефективною, тому рекламодавці активно до неї вдають: «На телебаченні прихована реклама використовується достатньо інтенсивно і майже завжди професійно. Product placement ефективний для багатьох сфер бізнесу. Цей інструмент впливу на аудиторію успішно використовують ресторани, торгові і бізнес-центри, приватні клініки, будівельні організації, телекомунікаційні, страхові, фінансові та інші компанії сфери послуг, політичні діячі. Але перше місце, звісно, за виробниками товарів масового вжитку. Найпоширеніша прихована реклами на ринках алкогольної та тютюнової продукції».

 

На її думку, зробити бренд успішним, використовуючи лише пряму рекламу і PR, стає все складніше.

 

Product placement передбачає рекламу товару непомітно для споживача, включаючи бренд у сюжет фільму або серіалу, телевізійну або радіопрограму не рекламного характеру, в інформаційні матеріали друкованих ЗМІ.

 

*Дослідження проведене на початку 2011 року методом онлайн-інтерв\'ю з використанням панелі IVOX.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
9329
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду