«Політичні репресії» Шевченка на ТВі стартували з часткою, вищою за середню

21 Червня 2011
8026
21 Червня 2011
15:46

«Політичні репресії» Шевченка на ТВі стартували з часткою, вищою за середню

8026
«Політичні репресії» Шевченка на ТВі стартували з часткою, вищою за середню

19 червня прем'єра проекту Артема Шевченка «Політичні репресії. Спецрозслідування» на ТВі мала рейтинг 0,39%, частку 1,18%, за аудиторією 18-54, вибірка «Вся Україна» (тут і далі наведено попередні дані overnight компанії Gfk Ukraine).

 

За вибіркою «50 тис.+» показники вищі - рейтинг 0,58%, частка 1,8%.

 

Проект вийшов у слоті 21.30-21.55, раніше о цій порі в неділю транслювались художні фільми (у червні -  «Друге дихання» та «Круті стволи»).

 

Показники проекту були вищими за середню частку слоту за неділі червня, коли частка каналу у цей проміжок часу становила 1,12% за «Вся Україна» та 1,45% за «50 тис.+».

 

Середня частка ТВі за минулий тиждень (13-19 червня) - 0,9% за «Вся Україна» та 1,1% за «50 тис.+».

 

Нагадаємо, «Політичні репресії. Спецрозслідування» цикл авторських програм Артема Шевченка. У першій програмі - «Справа Богдана Данилишина» - ведучий намагався з'ясувати, в чому звинувачують екс-міністра на Батьківщині, чому для Чехії все це - зовсім не кримінал, чи стане Прага, столиця Чехії, зосередженням української політичної еміграції, гучний шпигунський скандал із Чехією - як помста України за утікача Данилишина.

 

Розрахунок показників здійснений для населення віком 18-54, вибірка «Вся Україна», «50 тис.+». Дані надані компанією Gfk Ukraine. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії Gfk.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8026
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду