«Голос Америки» відновив супутникове телемовлення російською

22 Травня 2011
16448
22 Травня 2011
14:13

«Голос Америки» відновив супутникове телемовлення російською

16448
«Голос Америки» відновив супутникове телемовлення російською
Телерадіостанція «Голос Америки» після трирічної перерви відновила телевізійне супутникове мовлення російською мовою, повідомляє сайт SAT-Expert.
Минулого тижня на супутнику Hotbird відбулася трансляція телепрограми «Поединок» виробництва ​​російської редакції «Голосу Америки». 

Розпочав телемовлення російською «Голос Америки» в середині 2000-х років: з понеділка по суботу виходила програма новин «Объектив», а щонеділі - огляд «Окно в Америку». У 2008 році, через втрату американського мовника партнерів у Росії, телемовленя російською з Вашингтона припинили. Також, як припускають експерти, цей крок міг  бути обумовлений порівняльно невеликою кількістю супутникових антен в російських домогосподарствах. З супутникового мовлення в ефірі лишилася лише щоденна півгодинне російськомовна радіоппрограма (вихід на коротких хвилях російськомовних радіопрограм «Голосу Америки» скасували  27 липня 2008 року). У цей період російська редакція почала активно розвивати сайт. Супутникові трансляції щоденних теленовин українського відділу «Голос Америки» закриті не були. 

Нині «Голос Америки» має в своєму розпорядженні два цілодобові багатомовні телеканали на супутниках Hotbird, Asiasat 3S, NSS703, Telstar12, Intelsat 907 і NSS 806, а також окремий телеканал VOA Persian (мовить перською), і веде супутникове радіомовлення. Радіопрограми для ряду регіонів транслюються на коротких та середніх хвилях в інтернеті. Загальна кількість мов мовлення «Голосу Америки» складає 59. 

Теле-і радіомовлення "Голосу Америки" російською мовою представлено на двох супутниках: для європейської частини Росії - на Hot Bird 8, 13.0 ° E, для азіатської - на AsiaSat 3S, 105.5 ° E. Крім того, йде щоденна російськомовна радіотрансляція на середніх хвилях для московського регіону. 

«Голос Америки» входить до системи національного іномовлення США. Управління здійснює «Рада кервіників мовлення». Крім «Голос Америки», до складу цієї системи також входять телеканал Al hurra, радіостанції Radio Sawa, Radio Free Europe/Radio Liberty (RFE/RL), Radio Free Asia (RFA), і телерадіомовлення Marti. 
«Детектор медіа» 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16448
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду