Постраждалі у Львові журналісти до правоохоронних органів не звертатимуться

10 Травня 2011
10197
10 Травня 2011
12:46

Постраждалі у Львові журналісти до правоохоронних органів не звертатимуться

10197
Постраждалі у Львові журналісти до правоохоронних органів не звертатимуться

Постраждалі під час сутичок у Львові журналісти Василь Трухан і Павло Паламарчук не зверталися й, очевидно, не звертатимуться із заявою до правоохоронних органів, оскільки не мають важких поранень. Про це повідомляє zaxid.net з посиланням на Василя Трухана.

 

Пан Трухан розповів виданню подробиці інциденту. За його словами, коли 9 травня удень «свободівці» спускались по вул. Личаківській від Монументу Слави до Марсового поля, вони зустріли «невідомих з георгіївськими стрічками».

 

«Представники "Свободи" почали робити їм зауваження про те, чому вони йдуть зі стрічками. Останні на зауваження не реагували, тоді "свободівці" почали поливати їх мінеральною водою. У відповідь один із них дістав пістолет і вистрелив в натовп "свободівців". Один зі "свободівців" був поранений в ногу, після чого люди з георгіївськими стрічками почали втікати, "свободівці" їх доганяли. Я побіг за ними, щоб фотографувати. Коли "свободівці" їх закидували камінням, я отримав по голові чимось твердим...», - розповів пан Трухан.

 

«Ці ще відстрілювались, двох побили до крові, і всі розбіглися. Також можу додати, що під час сутички постраждав фотограф "Газети по-українськи" Павло Паламарчук - йому в обличчя розпилили нервово-паралітичний газ», - сказав він.

 

«У мене голова ціла, лікар казав, що це забій, струсу в мене немає», - сказав журналіст. Він також зауважив, що по закінченню інциденту з чоловіками, які стріляли, «свободівці» хотіли напасти і на журналістів, але хтось із них крикнув: «Свої!».

 

Як уже раніше повідомляла «Детектор медіа», під час святкування Дня Перемоги у Львові відбулися сутички, під час яких постраждали журналісти. Травми отримали кореспондент «Українських новин» Василь Трухан та фотограф «Газети по-українськи» Павло Паламарчук.

 

Катерина Лихогляд, для «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10197
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду