АМКУ хоче регулювати тарифи на кабельне ТБ

13 Квітня 2011
1
8387
13 Квітня 2011
12:41

АМКУ хоче регулювати тарифи на кабельне ТБ

1
8387
АМКУ хоче регулювати тарифи на кабельне ТБ

Антимонопольний комітет України хоче віднести універсальну програмну послугу до загальнодоступних телекомунікаційних послуг. Про це ProIT  заявив заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

 

За його словами, у цьому випадку у держави з'являться законні підстави для втручання у цінову політику кабельників.

 

«Це питання треба однозначно вирішити цього року. Нам тоді легше притягати до відповідальності операторів, які мають монопольне становище і зловживають цим», - заявив Кравченко.

 

Функцію з регулювання цін на ТБ-пакети Кравченко пропонує покласти не на профільне відомство - Нацраду з питань телебачення і радіомовлення - а на Нацкомісію з регулювання зв'язку.

 

«Нацрада фактично відповідає за контент, а за розрахунки вартості програми телевізійного сигналу все ж повинні відповідати професіонали, і мені здається, це має бути Комісія з питань регулювання зв'язку», - сказав Кравченко.

 

Як вважає видавець журналу «Медіасат» Олександр Глущенко, такий перерозподіл повноважень може бути викликаний недавнім розформуванням  Держслужби зв'язку і передачею її функцій Держспецзв'язку. «У НКРЗ забрали частину повноважень, і, можливо, саме тому хочуть наділити її новими. Адже треба ж чиновникам чимось займатися», - вважає Глущенко.

 

Натомість голова телекомунікаційного комітету Верховної Ради Юрій Мороко впевнений, що таким чином АМКУ просто хоче скинути з себе частину роботи.

 

«У НКРЗ є повноваження з аналізу і регулювання ринків, тому можна розширити ці повноваження, додавши до них ще один регульований тариф, що спростить АМКУ задачу по роботі з кабельниками-порушниками», - розповів Мороко.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
8387
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Squall
5130 дн. тому
«Нацрада фактично відповідає за контент, а за розрахунки вартості програми телевізійного сигналу все ж повинні відповідати професіонали, і мені здається, це має бути Комісія з питань регулювання зв'язку», - сказав Кравченко. Как бы опять проехались по профессиональным качествам Членов Нацсовета...:)
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду