Анатолій Євтухов став директором «Шарманки» і «Бізнес-радіо»

27 Січня 2011
1899
27 Січня 2011
09:27

Анатолій Євтухов став директором «Шарманки» і «Бізнес-радіо»

1899
Анатолій Євтухов став директором «Шарманки» і «Бізнес-радіо»

Голова правління Business Radio Group Анатолій Євтухов обійняв посади директора ТОВ «Радіо Шарманка» і ТОВ «ТРК "Бізнес-радіо"». Відповідні зміни до ліцензій цих компаній внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 26 січня.

 

Раніше директором обох мовників був Володимир Шамшудинов.

 

Анатолій Євтухов також є директором ТОВ «Українська радіогрупа» (DJFM).

 

Нагадаємо, радіомережа «Шарманка» і київські радіостанції «Бізнес-радіо» і DJFM входять до Business Radio Group разом з мережами «Шансон», «Мюзік радіо» та станцією«Ренесанс».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1899
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Я
4921 дн. тому
и что от этого изменится?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду