Фюле в Україні: зближення з ЄС лише за дотримання свободи слова й права на мирні зібрання

11 Січня 2011
0
31050
11 Січня 2011
12:50

Фюле в Україні: зближення з ЄС лише за дотримання свободи слова й права на мирні зібрання

0
31050
Без дотримання прав на мирні зібрання та свободу ЗМІ Україні не бачити зближення з ЄС. Такий «меседж» привіз до Києва єврокомісар з питань розширення Штефан Фюле, як сказали Deutsche Welle у представництві ЄС в Україні
Фюле в Україні: зближення з ЄС лише за дотримання свободи слова й права на мирні зібрання

Комісар з питань розширення Євросоюзу та європейської політики сусідства Штефан Фюле зустрінеться у вівторок з українським президентом, прем'єр-міністром та представниками уряду і парламенту, аби узгодити план двосторонньої співпраці на 2011 рік. Як сказав Deutsche Welle Давид Стулік прес-аташе представництва Європейського Союзу в Україні, це вже четвертий візит Штефана Фюле до Києва за останні десять місяців.

Інтенсифікація діалогу між Україною та Євросоюзом пов'язана з тим, що сторони воліють до кінця року завершити переговори щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС та імплементувати план дій щодо впровадження безвізового режиму, пояснив Стулік.

Права людини під наглядом

«Головний «меседж» - це те, що наступний рік буде напруженим роком  для впровадження реформ в Україні. Перед нами є багато викликів. Не в останню чергу комісар Фюле хоче поговорити про свободу зібрань, свободу преси, права людини, розвиток демократії. Бо це цінності, на підставі яких ЄС хоче будувати свої відносини з Україною», - зазначив Давід Стулік.

За його словами, нинішній візит єврокомісара не варто розцінювати як «приїзд ревізора». Утім, Штефан Фюле хоче бути ґрунтовно поінформованим про останній розвиток подій в Україні. Тож він проводить зустрічі не тільки з офіційними українськими представниками, а й з громадськими активістами з недержавних організацій.

Лілія Гришко, «Німецька хвиля»

Фото - www.dw-world.de

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Лілія Гришко, «Німецька хвиля»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
31050
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду