На Львівщині щомісяця контролюватимуть стан свободи слова

19 Листопада 2010
0
18103
19 Листопада 2010
08:36

На Львівщині щомісяця контролюватимуть стан свободи слова

0
18103
На Львівщині щомісяця контролюватимуть стан свободи слова

Львівська обласна державна адміністрація перевірятиме стан дотримання законодавства щодо захисту свободи слова на Львівщині щомісяця, крім того, щокварталу проводитиме круглі столи з представниками ЗМІ для обговорення випадків та ризиків утиску свободи слова. Таке рішення було ухвалене на засіданні колегії Львівської ОДА 17 листопада, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 

На колегії було зроблено висновок, що стан дотримання свободи слова у Львівській області є задовільним. Про це заявив начальник управління преси та інформації Львівської ОДА Володимир Бойко. За його словами, за 10 місяців 2010 року до правоохоронних органів надійшло всього два звернення від представників ЗМІ про утиски свободи слова.

 

«20 жовтня 2010 року до головного управління Служби безпеки України у Львівській області надійшло офіційне звернення щодо утиску свободи слова від генерального продюсера телеканалу ЗІК Дмитра Добродомова, - повідомив Володимир Бойко. - А також, ще одне звернення щодо тиску та погроз на адресу головного редактора Городоцької районної газети "Народна думка" Мирослава Малахівського було надіслано до ГУ СБУ у Львівській області 5 листопада цього року».

 

У коментарі ТК пан Бойко зазначив, що заяви про утиски свободи слова і ситуація, яка склалася навколо комунального підприємства «Львів-ТБ» (недофінансування обласною радою), спонукають до посилення діалогу між ЗМІ та органами державної влади.

 

Щоб запобігти тискові на свободу слова, учасники колегії вирішили: посилити моніторинг дотримання законодавства про свободу слова. Всім районним адміністраціям пропонується щомісяця надавати інформацію, проводити моніторинг про факти, звернення від представників ЗМІ чи громадян що стосуються утисків свободи слова. Також підвищити прозорість діяльності обласної державної адміністрації. Зокрема, це стосується забезпечення повного і своєчасного надання інформації на запити журналістів. Крім того, вирішили  активізувати діалог ОДА з представниками ЗМІ, а саме щоквартально проводити круглі столи з представниками ЗМІ, які стосуватимуться розгляду проблем свободи слова в регіоні.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
для «Детектор медіа»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
18103
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду