У Львові завершилося регіональне обговорення концепції суспільного мовлення від АП

21 Вересня 2010
0
7665
21 Вересня 2010
14:51

У Львові завершилося регіональне обговорення концепції суспільного мовлення від АП

0
7665
У Львові завершилося регіональне обговорення концепції суспільного мовлення від АП

20 вересня у Львові відбулося останнє громадське обговорення створення суспільного телебачення і радіомовлення в рамках виїзного засідання робочої групи з суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при президентові України, повідомляє сайт Львівської облдержадміністрації. У засіданні взяли участь заступник голови Львівської ОДА Ірина Мошура, представники робочих груп регіональних гуманітарних рад і регіональних ЗМІ, а також Олександр Мартиненко, Ольга Червакова, Дмитро Стус та Валерій Бебик від Громадської гуманітарної ради при президенті.

 

Голова робочої групи, проректор з політичних комунікацій відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Валерій Бебик у своєму виступі зазначив, що проект концепції є рамочним документом, який виписує філософію бачення розвитку суспільного телебачення і радіомовлення. «Громадянське суспільство повинно бути демократичним опонентом влади. Без суспільного телебачення і радіомовлення це неможливо. Воно необхідне для того, щоб громадяни могли контролювати владу. Родзинка українського суспільного телебачення і радіомовлення полягає в тому, що ми робимо акцент на його освітньо-виховних функціях», - підкреслив він.

 

Учасники засідання під час обговорення висловили низку пропозицій до проекту концепції. Це, зокрема, стосувалось мови ведення програм, матеріально-технічного забезпечення, формування наглядової ради, ролі обласних телерадіокомпаній у системі суспільного телебачення і радіомовлення, змістовного наповнення програм.

 

«Представники ОДТРК були занепокоєні тим, що в процесі створення СМ їхні телерадіокомпанії будуть або ліквідовані, або передані в приватні руки, - розповіла ТК Ольга Червакова. - Також у Львові прозвучали декілька цікавих пропозицій до проекту концепції: щодо визначення критеріїв поняття "виховна та соціальна функція програм", щодо представництва в наглядовій раді від регіональних громадських організацій тощо».

 

Нагадаємо, що два попередні обговорення в регіонах відбулися в Одесі та Донецьку.

 

Нагадаємо, що 2 вересня в Києві відбулося перше масове громадське обговорення концепції суспільного мовлення, проект якої підготовлено Громадською радою при президенті України. Громадські слухання «Оцінка концепції суспільного мовлення нової влади» було ініційовано рухом «Стоп цензурі!». Учасники слухань вирішили, що проект концепції суспільного мовлення потребує конкретизації і суттєвих уточнень і ухвалили  резолюцію.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7665
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду