17:17
Середа, 11 Серпня 2010

«Інтер»: Стрюков очолить «Мега» з вересня

«Інтер»: Стрюков очолить «Мега» з вересня

Прес-служба каналу «Інтер» підтвердила інформацію щодо призначення директором каналу «Мега» Констянтина Стрюкова. Про це ТК повідомила прес-секретар групи Марія Курочкіна.

 

За її словами, пан Стрюков очолить канал з вересня. Також вона зазначила, що колишній керівник «Мега» - виконувач обов'язків генерального директора Олександр Кравцов зараз перебуває у відпустці, а інформацію щодо того, чи продовжить він співпрацю з групою «Інтер», прес-служба повідомить пізніше.

 

Також наразі канал не підтверджує інформацію Media Business Reports про те, що новим  керівником «MTV-Україна» має стати Андрій Уреньов, який нині є програмним директором цього каналу.

 

Нагадаємо, після ребрендингу «Мегаспорту» замість Олександра Ларіна в. о. генерального директора каналу став Олександр Кравцов. Оновлений телеканал «Мега» розпочав мовлення 29 березня.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
для «Детектор медіа»
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
15997
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop