Попов хоче зберегти комунальні медіаактиви Києва і повернути незаконно відчужені

2 Липня 2010
6958
2 Липня 2010
14:44

Попов хоче зберегти комунальні медіаактиви Києва і повернути незаконно відчужені

6958
Попов хоче зберегти комунальні медіаактиви Києва і повернути незаконно відчужені

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов, який віднедавна курує інформаційну політику міської влади, зазначив, що виступатиме за скасування рішень Київради щодо Київського медіа холдингу, якщо побачить, що вони не на користь громади.

 

Виступаючи під час прес-конференції 2 липня, він неодноразово говорив, що робитиме все можливе, щоб не тільки зберегти комунальні медіаактиви Києва, а й повернути, які незаконно відчужені.

 

«Я ще не мав часу детально познайомитися з діяльністю комунальних ЗМІ, але я впевнений, що вони як мінімум повинні залишитися в комунальній формі власності. Як можна роздавати активи? Як тільки ми втратимо контроль над комунільними ЗМІ, то відразу втратимо інформаційну політику», - сказав Попов.

 

Відповідаючи на запитання про можливість реформування інформаційного управління преси та інформації КМДА, Олександр Попов зауважив, що бачить розбалансованість у його роботі, а саме у прийнятті рішень та організації роботи.

 

«Це єдиний живий організм і повинен керуватися одним центром. Має бути єдина інформаційна політика, як київського міського голови, так і першого заступника, і заступників. Виходячи з тих функцій, які на сьогодні має управління, воно й повинно цю роботу організовувати. Безумовно, керівники КМДА повинні мати свої прес-служби, які будуть організовувати поточну роботу, особливо це стосується міського голови. Але інформаційну політику треба об'єднувати в єдину програму, яку повинно підготувати управління», - сказав він.

 

За його словами, столичні комунальні ЗМІ також мають взяти активну участь у розробці інформаційної програми, яку потрібно буде обговорити з киянами і затвердити на засіданні Київради.

 

Щодо рішень, на які Попов планує звернути увагу, то передовсім ідеться про червневе 2007-го року рішення Київської міської ради, коли та проголосувала за створення закритого акціонарного товариства «Київський медіахолдинг». Створення холдингу відбувалося шляхом злиття комунальних підприємств - газет «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Українська столиця», ТРК «Київ» та «Радіо Київ». Згідно з рішенням Київради, 51% акцій холдингу мав лишатися у комунальній власності, а 49% мали отримати інвестори, відібрані на конкурентних засадах.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6958
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду