14:17
Середа, 9 Червня 2010

ZenithOptimedia Ukraine розроблятиме брендовані телепрограми та інший контент

13 030
ZenithOptimedia Ukraine розроблятиме брендовані телепрограми та інший контент

Український підрозділ міжнародного агентства ZenithOptimedia запускає підрозділ newcast, який займатиметься партнерськими проектами зі ЗМІ. Він розроблятиме для клієнтів агентства спонсорські телепрограми, проекти у пресі, на радіо та цифрових медіа, тощо.

 

Як зазначається у повідомленні ZenithOptimedia Ukraine, у newcast запрошено фахівців, що мають досвід роботи у різних сферах комунікації - від спонсорства телепрограм до організації дегустації продукту у торгових точках. Очолить відділ Костянтин Солошенко (працює в ZenithOptimedia вже кілька місяців, до цього - медіа-директор агентства Universal McCann групи «АДВ Україна»).

 

Підрозділ newcast запускається в багатьох країнах, у яких присутній ZenithOptimedia. Зокрема, він уже працює на ключових європейських ринках, а також у Росії, Китаї, Індії та США.

 

Як повідомляє Adindex.ru із посиланням на PQ Media, витрати на branded-кампанії у 2009 году у США сягнули $26 млрд. Цього року очікується їх зростання до $28 млрд.

 

«Детектор медіа»

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13030
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду