За виконанням Україною зобов’язань перед ЄС стежитиме Консорціум аналітичних центрів

21 Травня 2010
8198
21 Травня 2010
15:21

За виконанням Україною зобов’язань перед ЄС стежитиме Консорціум аналітичних центрів

8198
За виконанням Україною зобов’язань перед ЄС стежитиме Консорціум аналітичних центрів

В Україні стартує громадський моніторинг виконання Україною Порядку денного асоціації (ПДА) між Україною і ЄС в рамках двостороннього документу, що містить перелік реформ, які має здійснити Україна у співпраці з ЄС.

 

Виконавцем є Консорціум аналітичних центрів у складі Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Центру політико-правових реформ (ЦППР) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Медійну підтримку проекту надає МГО «Інтерньюз-Україна». Проект здійснюється у співпраці з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

 

Метою громадського моніторингу є виокремлення основних проблем та викликів, що виникають у процесі виконання пріоритетів ПДА Урядом країни та Європейською стороною у визначених пріоритетних сферах. Реалізація проекту передбачає аналіз правових актів, політичних документів, прийнятих законопроектів, що будуть стосуватися виконання положень з боку української сторони Порядку денного про Асоціацію між Україною та ЄС у сферах політичного та економічного діалогу: конституційного реформування, розвитку громадянського суспільства, реформи публічної адміністрації та її прозорості, судової реформи, доступу до правосуддя та правової допомоги, кримінальної юстиції та захисту прав людини, економічних перетворень, безпекової сфери.

 

Незалежний аналіз дій української влади здійснює експертна група, до складу якої входить 21 експерт з питань політичного діалогу, верховенства права та захисту прав людини, економічних реформ, безпекових питань та охорони навколишнього середовища. Експерти слідкуватимуть за виконанням пріоритетів ПДА, визначених для виконання у 2010 році Спільним комітетом високо посадовців, та інформуватимуть щодо результатів аналізу Уряду України, Європейську Комісії, експертів та громадськість.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8198
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду