Мін’юст зареєстрував журнал «Дело. Бизнес-досье», газети «Документ», «Цей день» та інші видання

31 Березня 2010
0
15909
31 Березня 2010
09:21

Мін’юст зареєстрував журнал «Дело. Бизнес-досье», газети «Документ», «Цей день» та інші видання

0
15909
Мін’юст зареєстрував журнал «Дело. Бизнес-досье», газети «Документ», «Цей день» та інші видання

24 березня Міністерство юстиції України зареєструвало нові друковані видання, в тому числі вісім журналів, три газети, два збірники та один дайджест.

 

Наказом № 590/5 зареєстровані журнали «Психологія особистості», English is Fun (з англ.: - «Англійська - це весело»), «Освітній простір. Глобальні, регіональні та інформаційні аспекти» й ITpartner (з англ.: -«АйТіПартнер»), газети «Документ», «Загляни за горизонт» і збірник «Термінологічний вісник».

 

Перереєстровані журнали «Електромеханічні і енергозберігаючі системи» і «Вісник Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського».

 

Наказом № 591/5 зареєстровані журнали Endocrinology (з англ.: - «Ендокринологія»), Cardiology (з англ.: - «Кардіологія»), додаток до журналу «Народний депутат» - «Цікава пропозиція» та додаток до газети «Дело» - «Діло. Бізнес-досьє» («Дело. Бизнес-досье»), а також газета «Цей день», збірник «Концепція розвитку галузі фізичного виховання і спорту в Україні» і дайджест «"Київстар Бізнес" дайджест», ("Kyivstar Business" Digest).

 

Перереєстровані журнали «Фармацевтичний журнал», «Практична медицина», «Топ Гір» («Топ Гир», Top Gear), «Педагогіка і психологія професійної освіти» та Domino magazine (з англ.: - «Доміно журнал»).

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
15909
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду