Kwendi: глядачі негативно сприймають політичну рекламу

30 Грудня 2009
10444
30 Грудня 2009
12:01

Kwendi: глядачі негативно сприймають політичну рекламу

10444
Kwendi: глядачі негативно сприймають політичну рекламу

Телевізійна аудиторія відторгає політичну рекламу: як тільки глядач розуміє, що бачить рекламний ролик кандидата в президенти, його ставлення до ролика стає різко негативним. Такого висновку дійшла експертна група Kwendi після трьох хвиль дослідження Impact & Recall Rating, під час якого було протестовано 13 політичних роликів.

 

Як зазначається у релізі дослідників, отримані результати дозволяють припустити, що український електорат втомився від політичних конфліктів: ролики, у яких є звинувачення на адресу опонента, дістали найнегативніші оцінки.

 

Kwendi припускає, що негатив викликаний не стільки самою критикою діючої влади, скільки намаганням маніпулювати думкою громадян на свою користь. Адже ролик Федерації профспілок України, у якому критикується влада, дістав менш негативну оцінку, ніж ролики кандидатів у президенти зі схожими аргументами.

 

Також виявилося, що ролики Яценюка, Тимошенко й Литвина краще оцінюються жіночою аудиторією.  Схожий демографічний профіль отримали й ролики Януковича та Тігіпка: аудиторія до 30 років поставилася до них менш негативно.

 

 

 

Kwendi Impact & Recall Rating - щомісячне дослідження, метою якого є якісна оцінка помітності рекламних роликів. Розмір вибірки - 300 киян віком 18-50 років. Дослідження фінансується клієнтами - рекламодавцями та телеканалами. 

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10444
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду