19:51
П'ятниця, 25 Грудня 2009

«1+1» запустить шоу за британським форматом «Міняю жінку» (Wife Swap)

«1+1» запустить шоу за британським форматом «Міняю жінку» (Wife Swap)

У 2010 році «1+1» запустить шоу за британським форматом (Wife Swap) - «Міняю жінку». Про це в інтерв'ю «МедіаБізнесу» повідомив генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко.

 

За форматом  «Міняю жінку» - це поєднання реаліті-шоу і документального кіно. Заради шоу дві українські родини з різними статками і поглядами на життя на один тиждень мінятимуться мамами.

 

«Згідно умов гри - перші чотири дні "нова мама" живе за правилами, встановленими у тій родини, куди вона потрапила. Останні три дні вона намагається встановити свої порядки. Протягом тижня дві знімальні групи каналу "1+1" постійно слідкують за розвитком подій в обох сім'ях», - уточнюють у прес-службі каналу.

 

«1+1»  вже оголосив про кастинг учасників. 

 

Нагадаємо, оригінальна версія проекту«Обмін дружинами»  з 30 березня виходить на телеканалі «Сіті».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
29357
Переглядів
Коментарі
гдетобыло
13:28 / 04 Січня 2010
искренне желая всем румынам успеха, предположу, что ни фига из этого не выйдет. Можно купить что угодно в плане формата, но обмен женами, трусами и всем прочим - это исключительно западный проект. Так же, как шоу Опры в Украине выглядит смешно и примитивно, так же примитивно будет выглядеть здесь и это. Проект идет "вчистую" на Тонисе и что? Тонис взорвал страну рейтингами? Кто это будет адаптировать под Украину? Никто, некому. Украинцы по сути своей неконфликтны, более компромиссны, чем американцы, попадая в чужую среду - они стараются не подмять ее полностью под себя, а гармонично вписаться, "і потім тихою сапою...". Да, они натравят участников друг на друга для искусственного конфликта, но и выглядеть это будет искусственно и примитивно. И пОшло, т.к. у нас секс с чужой женой - это вам не Моника Левински. Никого тут этим не удивить, увы. Ментально это совсем не украинский проект. Но кому это говорить? Румынам? Они повесили за яйца Чаушеску с женой, вы такое себе представляете в Киеве со Щербицким?! Плюсы наступают на те же грабли: адаптации не будет, рейтингов не будет. Спасибо за внимание.
Антарктидка
18:28 / 27 Грудня 2009
Хорошая новость.
Wizzair
13:31 / 26 Грудня 2009
СМЕ уже купила формат "Fafa Swap"!)))
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop