Комітет з питань свободи слова ухвалив рішення шляхом збору підписів

17 Грудня 2009
14025
17 Грудня 2009
11:57

Комітет з питань свободи слова ухвалив рішення шляхом збору підписів

14025
Комітет з питань свободи слова ухвалив рішення шляхом збору підписів

Комітет з питань свободи слова та інформації 16 грудня майже одноголосно вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти проект постанови «Про рекомендації парламентських слухань «Про стан свободи слова в регіональних засобах масової інформації» та у першому читанні і в цілому законопроект № 5316 про  внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо уточнення поняття "спеціалізоване видання" та усунення протиріч між окремими положеннями закону, внесений народними депутатами України Оленою Кондратюк, Миколою Баграєвим.

 

Ще за один проект Закону «Про гарантії рівності парламентських партій при освітленні їх діяльності державними телеканалами і радіоканалами», № 5314 (внесений народними депутатами України Леонідом Грачем, Ганною Герман), віддали свої голоси шестеро членів комітету (чотири проти, один утримався). Таким чином профільний комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

 

Оскільки комітет з питань свободи слова та інформації через відсутність кворуму не в змозі провести засідання, то ці рішення члени комітету ухвалили шляхом особистих підписів. Хоча на думку народного депутата Олени Кондратюк (фракція БЮТ) таке ухвалення рішення не є регламентним. «Я своїм підписом засвідчила намір голосувати "за" чи "проти", а для остаточного ухвалення рішення потрібно проводити повноцінне засідання», - сказала Олена Кондратюк. Представник регіоналів Володимир Ландік зауважив, що такий механізм ухвалення рішення виник через безвихідне становище. «Члени комітету не збираються на засідання, кворуму ніколи немає. А в комітеті зібралася велика кількість вкрай необхідних законопроектів, які ми не можемо обговорити і винести в сесійний зал. Тому я не вважаю злочинним такий механізм ухвалення рішення, злочинніше постійно ігнорувати засідання комітету. Таким шляхом ідемо не тільки ми, а й інші комітети, оскільки багато депутатів зайняті виборчою кампанією і їм не до роботи в парламенті», - сказав Володимир Ландік.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14025
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду