15:16
Середа, 5 Серпня 2009

Показ 6-го сезону «Доктора Хауса» розпочнеться в США 21 вересня, 5-го сезону на СТБ – у жовтні

Показ 6-го сезону «Доктора Хауса» розпочнеться в США 21 вересня, 5-го сезону на СТБ – у жовтні

Телекомпанія FOX розпочне показ нового 6-го сезону серіалу «Доктор Хаус» (House M.D.) 21 вересня. Перша серія буде двогодинною. У сезоні заплановано зйомки 24 епізодів.

 

В Україні восени відбудеться прем'єра 5-го сезону на телеканалі СТБ. Як повідомили ТК в прес-службі СТБ, 5-й сезон серіалу стартує в першій половині жовтня, одразу після закінчення повторів.

Читайте також

 

Крім цього, канал планує купівлю 6-го сезону, оскільки «Доктор Хаус» сподобався українській аудиторії, про що свідчать високі рейтинги навіть повторів. «Але на даний момент права на купівлю 6-го сезону ще не виставлено на продаж, тому ми ще не можемо говорити про дати ефірів», - уточнили на СТБ.

 

Після закінчення 5-го сезону в цьому слоті «Доктора Хауса» змінять два інші медичні серіали - «Анатомія Ґрей», який у США є не менш популярним за «Хауса», та серіал російського виробництва про молодих медиків «Я лікую».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
19251
Переглядів
Коментарі
клубника
17:07 / 06 Серпня 2009
это хорошо)
Алегарф
15:55 / 05 Серпня 2009
А в США, если верить Коротичу (ну, тому, с чтения колонки которого многие начинают ознакомление со свежим выпуском "Бульвара Гордона"), все смотрят старое доброе советское кино.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop