Держкомтелерадіо оголошує прийом робіт на здобуття премії імені Івана Франка
З 1 квітня розпочинається прийом робіт на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Про це повідомляє департамент видавничої справи та преси Держкомтелерадіо. Комітет прийматиме роботи до 1 травня.
Премія імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності присуджується з 2004 року щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі 2 тис. гривень кожна і розподіляється Держкомтелерадіо в чотирьох номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації, за кращий твір у телевізійній сфері, за кращий твір у радіомовній сфері, за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.
На конкурс приймають нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.
Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб. На здобуття премії щорічно до 1 травня, подаються: клопотання про присудження премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів), примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (назва ЗМІ) його номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо), копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу). Матеріали слід надіслати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення та радіомовлення України, тел./факс (044) 278-86-96.
У попередні роки лауреатами премії імені Івана Франка ставали, зокрема, Костянтин Стогній (тоді – «Інтер», нині – ICTV), Ігор Безгін (тоді – ТЕТ), Олександр Балабко (тоді – головний редактор газети «Вечірній Київ»), Анатолій Марущак (юрист, автор «Детектор медіа») та інші медіа-діячі.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ