Перехід на цифрове мовлення коштуватиме Росії $3,5 млрд

16 Грудня 2008
3
16437
16 Грудня 2008
09:54

Перехід на цифрове мовлення коштуватиме Росії $3,5 млрд

3
16437
Перехід  на цифрове мовлення коштуватиме Росії $3,5 млрд
16 грудня російський уряд  визначить перелік перших російських телеканалів, які вестимуть цифрове ефірне мовлення на території Росії, повідомляє «РБК Daily».
 
До безкоштовного цифрового мультиплекса, ймовірно, ввійдуть «Первый канал», «Россия», «Культура» і «Спорт», а також дитячі, спортивні та релігійні телеканали. Тим часом газета «КоммерсантЪ» наводить такий перелік: «Первый», «Россия», «Культура», «Спорт», «Вести 24», «Пятый канал», НТВ та дитячий канал, а також радіостанції «Радио России», «Вести FM» та «Маяк».
 
Повний перехід на цифрове ефірне мовлення та відмова від аналогового в Росії має відбутись до 2015 року. Будівництво цифрових мереж почнеться з дванадцяти регіонів Далекого Сходу, де зараз мовить лише «Первый канал». Заступник міністра зв'язку та масових комунікацій Російської Федерації Олександр Жаров озвучив обсяг державного фінансування програми переходу на цифрове мовлення – близько 100 млрд рублів (3,5 млрд доларів США).
 
Для забезпечення цифрового мовлення на орбіту буде виведено 5 супутників, чотири з яких передаватимуть сигнал, а один буде резервним на випадок, якщо інші зіпсуються. Перші два супутники планують вивести на орбіту 11 лютого 2009 року. На будівництво і запуск супутників буде витрачено від 10 до 15 млрд рублів, а на створення наземної інфраструктури – від 20 до 28 млрд рублів. Супутникові ресурси держава в майбутньому може здавати в оренду операторам. Держава також розглядає можливості зниження вартості цифрових адаптерів для аналогових телевізорів, аби зробити їх доступними широким верствам населення.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3
16437
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Радист
5970 дн. тому
Впечатляет! Для страны с территорией в 30 раз и с населением в 3 раза большим, чем Украина, затраты на внедрение цифры почти вдвое меньше. Или россияне просчитались (что вряд ли, ибо за такие просчеты не помилуют) или наши слишком много заложили на "непредвиденные расходы" :-)
Dj
5970 дн. тому
О, як раз борги Газпрому виплатить Україна і росіянам будуть грошики на цифрове мовлення :-))
Бебель
5970 дн. тому
єх, якби то і нашу нацраду - на орбіту запустить..
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду