«Деньги.UA» скоротили обсяг із 68 до 52 сторінок

18 Листопада 2008
12420
18 Листопада 2008
18:45

«Деньги.UA» скоротили обсяг із 68 до 52 сторінок

12420
«Деньги.UA» скоротили обсяг із 68 до 52 сторінок

За інформацією «Економічної правди», кількість шпальт у виданні «Деньги.UA» зменшилася на чверть – з 68 до 52 сторінок.

 
Як з’ясувала «ТК», «Деньги.UA» вже двічі виходили в скороченому обсязі: протягом декількох тижнів на початку 2008 року та влітку. Тоді скорочення були пов’язані із сезонними спадами на ринку реклами. Нині ж, за словами головного редактора Олександра Крамаренка, зміна кількості шпальт пов’язана з різким підвищенням тарифів на друк.
 
Як повідомила «ТК» директор проекту «Деньги.UA» Марія Онищенко, кількість сторінок журналу варіюється від 52 до 68 шпальт, і обсяг конкретного номера залежить від ряду факторів. «Наше головне завдання – знайти компроміс між обсягом чтива й реклами, а також “вписатися” в розклад читача. Провівши редизайн журналу, ми знайшли оптимальне рішення – зручно, багато інформації, оптимально за часом читання. Не приховуватиму, що у зв’язку зі зміною курсу євро зросла ціна на поліграфічні послуги, але це не є вирішальним фактором. Хоча в цілому по діловому сегменту видання скоротилися в обсязі».
 
Коли «Деньги.UA» повернуться до попереднього обсягу, поки що невідомо. За інформацією джерел «ТК», це залежить від балансу витрат на поліграфію та надходжень від реклами.
 
Також журнал скоротив співпрацю з позаштатними авторами. Планів щодо скорочення штатних працівників наразі немає. «Ми дуже акуратно працювали зі своїм бюджетом і практично не мали зайвих витрат. Зменшуються лише ті витрати, які пов’язані зі зміною кількості шпальт», – резюмував Олександр Крамаренко.
 
За інформацією «ТК», у журналі з 1 грудня усе-таки буде скорочено одну (з шістьох) журналістських штатних одиниць. Журналісту Олексію Пилипчуку вже запропонували написати заяву на звільнення за власним бажанням. Директор проекту Марія Онищенко не підтвердила й не спростувала цю інформацію, повідомивши, що офіційного коментарю з її
боку не буде.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12420
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Додати
5877 дн. тому
А зачем вообще выпускать это убожество?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду