Спецприз «ТК» на фестивалі «Відкрий Україну» здобув Артем Ковальов за фільм «Правда про алкоголь»

24 Жовтня 2008
0
12206
24 Жовтня 2008
13:29

Спецприз «ТК» на фестивалі «Відкрий Україну» здобув Артем Ковальов за фільм «Правда про алкоголь»

0
12206
Спецприз «ТК» на фестивалі «Відкрий Україну» здобув Артем Ковальов за фільм «Правда про алкоголь»
21-23 жовтня пройшов третій телевізійний фестиваль «Відкрий Україну», ініційований ГО «Українська медіаспілка» і фаховим виданням «Телерадіокур’єр».
 
Цього року на фестиваль надійшло 285 конкурсних робіт (телепрограм і документальних фільмів) від 102 конкурсантів, з-поміж яких 72 мовники, як регіонального, так і загальнонаціонального масштабу. Конкурсна програма включала в себе 25 тематичних телеконкурсів і 20 корпоративних, 8 спеціальних відзнак і гран-прі. Найкращою роботою регіонального виробника журі визнало фільм «Хортицька старовина», створений запорізькою рекламною агенцією «1000 дрібниць». А гран-прі фестивалю «Відкрий Україну» залишився в Києві: його вручили кіностудії «Інтерфільм» за зворушливу історію «Стояла собі хатка» про дитячий будинок сімейного типу.
 
Найбільше нагород різної ваги здобули студія «07 Продакшн» телеканалу «Інтер» (11) і Національна телекомпанія України (7). Зокрема, творче об’єднання документальних фільмів НТКУ перемогло в 4 номінаціях, а програма «Книга.UA» стала найліпшою в номінації «Час книги». Інтерівці, подавши на конкурс 8 документальних фільмів, перемогли в 4 номінаціях. А оповідач стрічки «Іван Франко» Остап Ступка був визнаний найкращим ведучим.
 
Спеціальну нагороду Deutsche Welle з рук керівника української редакції DW Бернда Йоганна отримала головний редактор Чорноморської ТРК Наталія Андронакі (Кондратьєва) – за ток-шоу «Можливо все: Україна та НАТО». «В Крыму делать программу о НАТО, о европейском выборе – это заведомо обречено на неуспех у зрителей. Они просто выключают каналы, когда слышат о том, что навязано политиками. Но благодаря замечательному ведущему и автору программы Александру Янковскому мы рискнули и не прогадали. Мы не пытались делать “конфету”, а старались выслушивать разные мнения – и сторонников, и противников. Мы снимали сюжеты и в Киеве, и нам помогали друзья из Польши, Турции – присылали даже хоум-видео. Получилась достаточно острая дискуссия в студии, и это вызвало доверие у зрителя. Когда я посмотрела рейтинги ток-шоу “Можливо все”, они меня не удручили. Хотя эта тема пока для Крыма очень болезненна», – розповіла «ТК» пані Андронакі.
 
«Детектор медіа» свій спеціальний приз – «За громадянську інтонацію, що сприяє формуванню відкритого суспільства в Україні» – присудила програмі «Правда про алкоголь» Артема Ковальова. «Незважаючи на те, що тема шкідливості алкоголю є традиційно непопулярною в українському суспільстві, автори не лише обрали її для дослідження, але зробили це яскраво, цікаво, неформально. Показовим є те, що до теми звернулися молоді журналісти. Це артикулює важливий акцент: ті, хто створюватиме майбутнє України, свідомо бажають позбутися в ньому однієї з найжахливіших хвороб нашого сучасного суспільства – алкоголізму. Ритм монтажу, сміливість у зіставленні та демонстрації фактів, молодіжна жорсткість гарно відтіняються в програмі врівноваженими та натхненими коментарями панотців – представників кількох християнських конфесій, що існують в Україні», – відзначає шеф-редактор «ТК» Наталія Лигачова. Усього на спеціальний конкурс «ТК» надійшло 22 роботи.
 
«Детектор медіа»
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
12206
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду