Нацрада обговорила з керівниками центральних каналів податкові пільги для кіновиробництва. Без преси
Нацрада провела нараду з керівниками телеканалів. «Нарада без преси», – так сформулював формат зустрічі, яка щойно завершилася в Нацраді з питань ТБ і РМ, голова Нацради Віталій Шевченко.
«Я сприйняв цю розмову, як спробу Нацради повернутися до діалогу з мовниками після досить тривалого періоду холодних стосунків. До конструктивних моментів цієї зустрічі можна віднести те, що ми обговорили поправки до проекту Бюджету-2009 щодо пільг для вітчизняних кіновиробників, а також зачепили тему щодо пільгового оподаткування національних телевиробників. Можливо, ці пропозиції увійдуть до держбюджету на наступний рік», – прокоментував підсумки зустрічі Валентин Коваль, генеральний продюсер компанії «Телеодин» (М1, М2).
«Це для нас дуже актуально», – так схарактеризував ініціативу Нацради внести «пільгові зміни» до бюджету в частині кіновиробництва (зокрема, щодо виробництва документального кіно) Дмитро Тузов, голова правління ЗАТ «Телеканал ТОНІС».
«Учасники зустрічі вирішили продовжити консультації з найбільш актуальних питань, які стоять перед Національною радою та вітчизняними мовниками», – ідеться в інформаційному повідомленні Нацради.
Недопущення преси на це засідання голова Нацради Віталій Шевченко обґрунтував так: «Це не засідання, а робоча зустріч. На минулому тижні ми проводили робочу зустріч із провайдерами програмної послуги – робочу зустріч, яка відбувалася, до речі, не з нашої ініціативи, а була відгуком Нацради на проекти меморандумів та зібрання провайдерів на телерадіоярмарку. Нацрада не мала повноважень робити їх відкритими за участю преси. Тому окремі ЗМІ, які хотіли бути присутніми на цьому засіданні, що природно, трактували це як заборону Нацради. Вони трішечки неправильно це викладали, тому що точніше було сказати: Нацрада не мала права запрошувати пресу на робочу зустріч, ініційовану не нею».
У даному разі ініціатива зустрічі також належить не Нацраді, а є відгуком, за словами пана Шевченка, на спільне засідання керівників центральних телеканалів та профільного комітету Верховної Ради. Також, говорячи про роль преси, Віталій Шевченко наголосив, що «посередництво будь-кого у питаннях, які потребують обговорення, не завжди сприяє досягненню швидшого результату».
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Коментарі
3
Юмор-ТВ
6044 дн. тому
Старого Шеву, видать, сильно зашугали - теперь всё, что они делают - не инициативы, а "отклики". Это, кстати, не он сказал. Хотя запись есть. Хоть и прессы не было. Но и свидетелей хватает. Но будут молчать. Кто сказал?
прес-служба Нацради
6044 дн. тому
ЭТО ВСЕ ЛОЖЬ!!! ПРАВДА СОДЕРЖИТСЯ ТОЛЬКО В ОФИЦИАЛЬНОМ ПРЕСС-РЕЛИЗЕ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАДЫ: " 4 червня 2008 року відбулася зустріч членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з керівниками загальнонаціональних телеканалів, на якій були обговорені проблеми розвитку національного телерадіоінформаційного простору та дотримання законодавства України у цій сфері.
Учасники зустрічі вирішили продовжити консультації з найбільш актуальних питань, які стоять перед Національною радою та вітчизняними мовниками. "
Сергей
6044 дн. тому
Нацрада очень не заинтересована в участии журналистов в проводимых рабочих встречах, масса вопросов на которые у нее нет ответов.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ