Лі Янг отримує на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі премію Ради Європи FACE за свою стрічку «Mang Shan»

21 Квітня 2008
0
10708
21 Квітня 2008
16:29

Лі Янг отримує на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі премію Ради Європи FACE за свою стрічку «Mang Shan»

0
10708
Лі Янг отримує на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі премію Ради Європи FACE за свою стрічку «Mang Shan»
Заступник Генерального секретаря Ради Європи Мод де Бур-Букіккіо вручила Лі Янгу кінопремію FACE на церемонії закриття 27-го Міжнародного кінофестивалю у Стамбулі. Журі фестивалю у номінації «Права людини» визнало «Mang Shan/Гора сліпих» стрічкою, яка найбільше привернула увагу громадськості до питань прав людини.
 
У цьому році в номінації „Права людини” були представлені 10 фільмів (деталі на сайті: http://www.coe.int/t/dc/files/events/2007_prix_film_istanbul/default_FR.asp).
Мод де Бур-Букіккіо вручила Лі Янгу премію від імені Генерального секретаря Ради Європи Террі Девіса. Нагорода складається з бронзової статуетки та грошової винагороди у десять тисяч євро.
 
Вже вдруге премією FACE відзначається стрічка, яка найбільш талановито висвітлює питання прав людини. У 2007 році цю нагороду отримав режисер Абдеррахман Сіссако за фільм «Бамако» (Суд).
 
Рада Європи започаткувала премію FACE у рамках своєї діяльності зі сприяння розвитку кінематографу та культурному розмаїттю. Це є визнанням внеску, який світ кінематографу може зробити для розвитку прав людини у всьому світі.
 
Кінопремія Ради Європи FACE є результатом щорічного співробітництва між Радою Європи та Міжнародним кінофестивалем у Стамбулі.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
10708
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду