20 березня відбудеться перша зустріч Арт-Прес-Клубу
Двадцятого березня журналісти й експерти арт-ринку зустрінуться в галереї A-House, щоб вирішити, яким буде Арт-Прес-Клуб – нова форма співпраці журналістів, художників і експертів арт-ринку.
Арт-Прес-Клуб планує регулярно збирати тих, кого цікавлять різні погляди на сучасне мистецтво. Передовсім це журналісти, оглядачі й критики, які слідкують за розвитком арт-ринку в Україні.
Серед запрошених:
· Київські мистецтвознавці експерти арт-ринку
· культурний аташе російського посольства Андрій Гасюк
· представник Угорського культурного центру Світлана Кабаш
· директор Ґете-інституту в Україні Маріон Гаазе;
· менеджер з питань культури Єврокомісії Давид Стулик
Початок заходу о 19.00, вхід за запрошеннями й за акредитацією, 8-044-2294292, 5991750, контактна особа Ніна Громова
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ