Твори з нової книжки «25 есе про кохання» публікуватимуться в газетах Київського медіахолдингу

14 Лютого 2008
1
20113
14 Лютого 2008
14:59

Твори з нової книжки «25 есе про кохання» публікуватимуться в газетах Київського медіахолдингу

1
20113
Твори з нової книжки «25 есе про кохання» публікуватимуться в газетах Київського медіахолдингу
Першого березня у видавництві «Фоліо» вийде збірка «25 есе про кохання» за участю відомих українських письменників - Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Андрія Куркова, Юрка Покальчука та багатьох інших.
 
Ця збірка вже друга з цілої серії, автором ідеї та упорядником якої є Сергій Васильєв. «Перша “25 есеїв про свободу” вийшла в 2003 році і мала дуже великий успіх, – розповідає пан Васильєв. –  Ми їздили в тур по всій країні, про неї багато говорили. Вже тоді виникла ідея, що наступна збірка буде про любов. Але на те, щоб реалізувати цей проект, не було коштів. Це видання було зроблено в критичний термін – один місяць. Видавництво знайшло гроші, але вирішило видати її до Дня Святого Валентина або 8 березня. Я дуже вдячний всім письменникам, які мобілізували свої сили, щоб взяти участь у проекті. Більше половини авторів брали участь у першому проектів. Також є нові імена: Ірена Карпа, Світлана Поваляєва, Тетяна Малярчук, Володимир Цибулько. Дехто з тих, кого б я хотів бачити, були дуже зайняті в цей час».
 
Есе з цієї книжки будуть надруковані в газетах Київського медіахолдингу: «Хрещатик», «Вечірній Київ» та «Українська столиця». Їх можна буде прочитати в кожному лютневому номері видань, починаючи з 14-го числа. «Про це домовлялося видавництво. Я вважаю, що це досить вдалий маркетинговий хід», – коментує Сергій Васильєв.
 
За його словами, з самого початку він задумував цикл таких книжок як триптих: про свободу, про кохання та про шляхетність. Потім у нього виникла ідея зробити ще збірку есе про справедливість: «У нас у країні люблять згадувати це поняття, але мало хто його розуміє». Крім того, вже є кілька есеїв для збірки «Моя бібліотека». В ній кожен митець говорить про прочитану книгу, яку він вважає головною в своєму житті, – щось на кшталт невеличкої хрестоматії. Проте поки що Сергій Васильєв не знає, коли і яку з них читачі побачать наступною: «Все залежить від зацікавленості видавців.
 
«Детектор медіа»
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
20113
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
український митець
6295 дн. тому
А гонорари від КМХ за публікацію автори отримають?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду