АУП та партнери продовжують діяльність діяльність координаційного центру з допомоги у журналістських розслідуваннях щодо проблематики громадського здоров’я

13 Грудня 2007
0
6864
13 Грудня 2007
14:00

АУП та партнери продовжують діяльність діяльність координаційного центру з допомоги у журналістських розслідуваннях щодо проблематики громадського здоров’я

0
6864
АУП та партнери продовжують діяльність діяльність координаційного центру з допомоги у журналістських розслідуваннях щодо проблематики громадського здоров’я

Академія Української преси в партнерстві з Відкритим Інститутом громадського здоров'я та Всеукраїнською Радою захисту прав та безпеки пацієнтів продовжує в рамках проекту «Журналістські антикопурційні розслідування. Закупівля лікарських засобів на кошти бюджетів» діяльність координаційного центру, який надаватиме послуги журналістам та неурядовим організаціям, які проводять журналістські розслідування та кампанії захисту громадських інтересів з питань фахового експертного забезпечення розслідувань з проблематики громадського здоров’я і, зокрема, порушень прав пацієнтів та здійснення закупівлі лікарських коштів за кошти бюджету.

 

Мета проекту - привернення уваги українського суспільства до актуальних проблем у сфері громадського здоров»я проекту, посилення ролі громадського сектору через проведення компетентних інформаційних кампаній.

 

До участі у програмі запрошуються журналісти\громадські організації усіх видів ЗМІ з всіх регіонів України.

 

Окрім методологічно-консультативної допомоги, команда проекту здійснюватиме сприяння пошуку додаткових ресурсів, якщо вони будуть необхідні в рамках розслідування\кампанії.

 

Команда проекту:

 

1. Коновалова Лариса

Програмний менеджер Відкритого Інституту громадського здоров'я, лікар, експерт з питань громадського здоров'я

т. 80503554732

lkonovalova@gmail.com

 

2. Рибка Євген

Журналіст, експерт з методології проведення журналістських розслідувань

т. 80678033936

e.ribka@rambler.ru

 

3. Cолоп Людмила

Керівник юридичного департаменту Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, експерт з медичного права

т. 80507435959

luda@medpravo.org.ua

 

4.Волошенюк Оксана

Директор Академії Української преси, координатор проекту

т. 80505599555

oksana@aup.com.ua

 

Проведення тренінгу стало можливе завдяки підтримці програми «Сприяння активній участі громадян в протидії корупції «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС).

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
6864
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду